5000-6000 TL Gaming Laptop Önerisi

mhk1595

Kilopat
Daha fazla  
5000-6000, hatta 6500 arası Gaming Laptop önerisi istiyorum. 6 sene kesin götürmesi lazım. Oyun için kullanacağım. Görüntüsü fark etmez. Sadece sorun çıkartmasın örnek olarak kronik sorunu olmayan, ısınması sorunlu olmayan gibi. Masaüstü istemiyorum sadece laptop. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o fiyatlara alabilecegin tek ürün monster, kampanyalari takip et. Bende 2011 yilindan kalma p170em var monster i7 3610 islemci, gtx 670m ekran kartli . Suan hala gtav online oynayabiliyorum low ayarlarda. 7 senelik laptop hala canavar gibi nazar degmesin. Ekran kartini cok yordum 7 senede yakinda iflas edecek hissediyorum gecende kucuk.bir ariza verdi ama hallettirdim bolgesel teknik serviste, ama on board takiliyken bilr rimworld, eu4 gibi oyunlari rahat oynadim. Ordaki calisan arkadaslar bile hayran kaldilar 7 sene once 2400 tl 6 ay ertelemeli aldigim laptopuma 1300 tl cash teklif etti vermedim tabiki hayat arkadasimi :D

Hocam o fiyatlara alabilecegin tek ürün monster, kampanyalari takip et. Bende 2011 yilindan kalma p170em var monster i7 3610 islemci, gtx 670m ekran kartli . Suan hala gtav online oynayabiliyorum low ayarlarda. 7 senelik laptop hala canavar gibi nazar degmesin. Ekran kartini cok yordum 7 senede yakinda iflas edecek hissediyorum gecende kucuk.bir ariza verdi ama hallettirdim bolgesel teknik serviste, ama on board takiliyken bilr rimworld, eu4 gibi oyunlari rahat oynadim. Ordaki calisan arkadaslar bile hayran kaldilar 7 sene once 2400 tl 6 ay ertelemeli aldigim laptopuma 1300 tl cash teklif etti vermedim tabiki hayat arkadasimi :D

Hocam şöyle link atsanız :). Thunderbolt 3 ile EGPU takacaktım ilerleyen zamanlarda çünkü ticarette pek iyi değilim satmakta uğraşamayacağım. Thunderbolt 3 desteği olması önemli. Aynı özellikte Dell G3 de var hangisini önerirsiniz.

Bu egpu olayini insallah cok arastirmissindir, bende bir ara dusunmustum donanimhaberde konusuda var istersen oku hepsini. 10 kisiden sadece biri bu konuda sikinti yasamiyor bence hala cok guvenilmeyecek bir teknoloji suan icin. O laptop seni 4 sene cok rahat götürür. Bizim ailede 3 adet monster var biri gtx670m benimki kardesimin gtx770 diger kardesimdede gtx870 :D daha sikinti yasamadik allaha sukur, ama benim sana tavsiyem 2 3 ay daha dişini sıkıp 7000 tl civarina 2060 li laptop alman olur. Simdi gidip 5.5k yi 128 bit 1050ti'ye vermene uzulurum acikcasi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı