5000-6000 TL monitör dahil sistem toplama

411063

FSP 600W 80+ PSU 340TL
LG 75Hz 1ms 520 TL

Toplam Fiyat: 6360 TL.

SSD ve RAM bütçe oldukça upgrade edebilirsin.

Farklı sitelerden toplayıp montajını yapabilir misin?
Kusura bakmayın geç cevap veriyorum. Tanıdık bilgisayarcı var montaj işini halledebilirim. Yanlız bütçem monitör dahil 4700 e düştü. Ek olarak bu hazır sistem gözüme takıldı. Görüş ve önerilerinize açığım.
Kusura bakmayın geç cevap veriyorum. Tanıdık bilgisayarcı var montaj işini halledebilirim. Yanlız bütçem monitör dahil 4700 e düştü. Ek olarak bu hazır sistem gözüme takıldı. Görüş ve önerilerinize açığım.
Eki Görüntüle 411063

FSP 600W 80+ PSU 340TL
LG 75Hz 1ms 520 TL

Toplam Fiyat: 6360 TL.

SSD ve RAM bütçe oldukça upgrade edebilirsin.
Hocam bütçem 4700 e düştü monitör dahil. Öneriniz varsa açığım yok ise teşekkür ediyorum

Hocam bütçem 4700 e düştü monitör dahil. Öneriniz varsa açığım yok ise teşekkür ediyorum
[/QUOTE]
Kesinlikle Kaçırma Fakat Ram i İkiye çıkart.
Monitör olarak şunu önereceğim 4800 küsür olacak ama idare et olmadı ikinci el bak monitörü.
iyi bir monitör

Monitör olarak şunu önereceğim 4800 küsür olacak ama idare et olmadı ikinci el bak monitörü.
iyi bir monitör
[/QUOTE]
Teşekkür ediyorum hocam peki 7 temmuzda yeni parçalar tanıtılınca fiyatlar düşer mi sence beklemeye değer mi
Az daha bekle 3. Nesil Ryzen ve Nvidia super serisi ile hem ekran kartlarının hem işlemcilerin fiyatları düşecek diyorlar.
Not ettim hocam teşekkür ediyorum

iyi bir monitör
Teşekkür ediyorum hocam peki 7 temmuzda yeni parçalar tanıtılınca fiyatlar düşer mi sence beklemeye değer mi

Evet Değer Olduğunu Düşünüyorum Hatta Şimdiden Fiyatlar İnmeye Başladı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı