5000 - 6000 TL Ryzen Sistem Toplama

Ryzen 1600 927TL Stokta yok gözüküyor, demin sordum sipariş geçilirse getiriyorlar.
B350 Gigabyte Gaming 3 420TL
G-Skill 16 GB 3000MHz RAM 770TL
Evga 600B 300TL
Cooler Master Masterbox 5 Lite 230TL veya Sharkoon S25-W 195TL
Toshiba P300 1TB 200TL
Gigabyte GTX 1070 2140TL
Acer ET241Ybi 23.8'' 4ms ZeroFrame
Samsung 850EVO
6000TL.
Senin seçtiğin monitör 60Hz ve TN panel, bence bu monitör daha iyi. Karşıt fikirler mutlaka olabilir. Ayrıca Nanokatalog güvenilirdir. Ben ekran kartı almıştım.

Son düzenleme:
Bir kaç tanıdığım nanokatalogdan alışveriş yaptılar bir sıkıntı yaşamadılar ve piyasadan çok daha uygun fiyata satış yapıyolar parçaları. Ayrıyetten kasa ile birlikte fan geliyo ama airflow için pek yeterli olcağını düşünmüyorum devir hızları falan çok düşük.
Aynı kasayı kullanıyorum. Önce 2, arkada 1 fan oldukça yeterli. Kasa içerisi oldukça serin. 30 civarı dolaşıyor.

Ryzen 1600 927TL Stokta yok gözüküyor, demin sordum sipariş geçilirse getiriyorlar.
B350 Gigabyte Gaming 3 420TL
G-Skill 16 GB 3000MHz RAM 770TL
Evga 600B 300TL
Cooler Master Masterbox 5 Lite 230TL veya Sharkoon S25-W 195TL
Toshiba P300 1TB 200TL
Gigabyte GTX 1070 2140TL
Acer ET241Ybi 23.8'' 4ms ZeroFrame
Samsung 850EVO
6000TL.
Senin seçtiğin monitör 60Hz ve TN panel, bence bu monitör daha iyi. Karşıt fikirler mutlaka olabilir. Ayrıca Nanokatalog güvenilirdir. Ben ekran kartı almıştım.

Hocam sık sık nanokatalog sitesini önerdiğinizi görüyorum. Size normal bir alışveriş denk gelmiş olabilir ancak çok sıkıntı yaşayan gördüm o siteyle. Diğer arkadaşları bulamam ancak 5700 TL sistem toplama bu konudaki arkadaşın ekran kartı için haftalarca beklediğini görebilirsiniz. Nanokatalog'tan ucuza ürün alınmaz.

Alınmadan önce orada canlı destek var, sorabilirsin ne zaman gelir veya oluru nedir diye. Ben bugün konuştum, eğer stokta yok ise 7 iş günü içerisinde gönderiliyor. Ama 7 gün geçerse telefon açıp başka bir model de alabilirsin stokta olan. Ben öyle yapmıştım. Adamlar kimseyi madur etmemeye çalışıyorlar. Ucuz olmasının nedeni ise ithalatçı giderlerine göre fiyat vermeleri olarak düşünüyorum. Çünkü satılan ürünler kendi garantileri altında.

@Sylveon Bahsettiğim konudaki arkadaş sipariş verdiğinde stok vardı. Stoğu sildiler sonra sipariş ettik dediler, sonra da maalesef bu fiyattan ürünü size gönderemeyiz dediler. Kısaca kan kusturana kadar göndermemekte direndiler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı