5000-6000 TL telefon önerisi

Bütçe
5000-6000

xars

Centipat
Daha fazla  
Selam. Genel olarak sosyal medyada gezinmek için kullanacağım bir telefon arıyorum. Büyük çaplı oyunlar oynanmayacak. Hayday, TFT gibi oyunlar oynayabilirim maksimum. Uzun süre götürebilecek bir telefon tercihimdir. Kamerasından bu fiyat bandında tabii ki çok bir beklentim yok ancak bir tık iyi olursa daha iyi olur. Ayrıca kalite çok fark edecekse bütçe 8000-9000 civarına zorlanabilir. İkinci el almayı düşünmüyorum.
Forumda sıkça A32, S20 FE, M33, Redmi Note 10 Pro gibi modellerin önerildiğini gördüm ama bir türlü emin olamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Gidip de saçma sapan MediaTek işlemcilere para vermeyin Instagram'da 60FPS videolarda bile kasıyor, Snapdragon'lu bu modelleri öneririm.

Son düzenleme:
Gidip de saçma sapan MediaTek işlemcilere para vermeyin Instagram'da 60FPS videolarda bile kasıyor, Snapdragon'lu bu modeli öneririm.
TFT ekran ve 4gb ram...

Note 9 Pro ise eskidi artık.

MediaTek olayına katılmıyorum.

Son düzenleme:
Gidip de saçma sapan MediaTek işlemcilere para vermeyin Instagram'da 60FPS videolarda bile kasıyor, Snapdragon'lu bu modelleri öneririm.

TFT ekran ve 4gb ram...

Note 9 Pro ise eskidi artık.

MediaTek olayına katılmıyorum.
Cevaplarınız için teşekkürler. İşlemci veya ekran hakkında pek bilgim yok. Ekranın TFT olması veya işlemcinin MediaTek olması bariz bir kalite farkı yaratır mı? Uzun veya kısa vadede ne gibi sıkıntılar olabilir?

Bütçe çıkıyormuş yeni gördüm kusura bakma aynı şekilde Snapdragon'lu Note 10 Pro düşünebilirsin. MediaTek'e bulaşma tecrübe konuşuyor Instagram'da 60FPS videoda kasıyor ekranın 120Hz ama animasyonlarda Hz düşüklüğü oluyor falan aman diyeyim. Ben kullandığım işlemciyi anlatıyorum arkadaş katılmıyor çok komik.

Bütçe çıkıyormuş yeni gördüm kusura bakma aynı şekilde Snapdragon'lu Note 10 Pro düşünebilirsin. MediaTek'e bulaşma tecrübe konuşuyor Instagram'da 60FPS videoda kasıyor ekranın 120Hz ama animasyonlarda Hz düşüklüğü oluyor falan aman diyeyim. Ben kullandığım işlemciyi anlatıyorum arkadaş katılmıyor çok komik.
Tüm mediatek işlemcileri denedin mi? İlk defa senden duyuyorum.

Redmi cihazlar fiyat performans cihazları oluyor genelde. Ben sana Mi 9 önerebilirim Snapdragon 855 6/8 RAM çok güzel telefon ama baktığımda sıfırını bulamadım fakat sıfır ayarında 6 bine rahat bulursun. Oyunlarda, sosyal medyada seni üzmez diye tahmin ediyorum.

Mediatek Dimensity serisi buna güldü.

Bu bütçede Redmi Note 10S'e bakılabilir. İşlemci Helio G95 ama zaten bu bütçe günümüzde giriş seviyesi kalıyor artık. En azından P35 G35 G80 gibi işlemcilerden daha performanslı bir işlemciniz olur.

Tüm MediaTek işlemcileri denedin mi? İlk defa senden duyuyorum.

Note 11 Pro üzerindeki G96 rezaletti, Note 8 Pro'daki G95 idare ederdi ama önermiyorum aynı paraya Snapdragon varken.

Mediatek Dimensity serisi buna güldü.

Bu bütçede Redmi Note 10S'e bakılabilir. İşlemci Helio G95 ama zaten bu bütçe günümüzde giriş seviyesi kalıyor artık. En azından P35 G35 G80 gibi işlemcilerden daha performanslı bir işlemciniz olur.
Ben de sana güldüm. Bu bütçede dimensity var mı? G serisi için konuşuyorum.

Geri
Yukarı