5000-6000 TL telefon önerisi

Bütçe
5000-6000
Cevaplarınız için teşekkürler. İşlemci veya ekran hakkında pek bilgim yok. Ekranın TFT olması veya işlemcinin MediaTek olması bariz bir kalite farkı yaratır mı? Uzun veya kısa vadede ne gibi sıkıntılar olabilir?
Arkadaşın dediğine göre sadece Qualcomm'a kaldık. Öyle saçmalık olmaz. Bir de milyonlarca cihazda kullanılan bir işlemciyi kullanıyorum diyor. Olaya bak...
Neyse işlemci konusu sizin tercihiniz ancak oled olmayan bir cihaz almanızı kesinlikle önermem. Hele ki TFT gibi tarihe karışmış bir teknolojiye bulaşmayın.
Ekran akıllı telefonlarda en önemli bileşenlerdendir ve ciddi anlamda rahatsız edebilir kötü panel.

Arkadaşın dediğine göre sadece Qualcomm'a kaldık. Öyle saçmalık olmaz. Bir de milyonlarca cihazda kullanılan bir işlemciyi kullanıyorum diyor. Olaya bak...
Neyse işlemci konusu sizin tercihiniz ancak oled olmayan bir cihaz almanızı kesinlikle önermem. Hele ki TFT gibi tarihe karışmış bir teknolojiye bulaşmayın.
Ekran akıllı telefonlarda en önemli bileşenlerdendir ve ciddi anlamda rahatsız edebilir kötü panel.
Ee arkadaşın maddi durumu yok ise mecburen cihaz almak zorundaysa ne alacak gidip bu enflasyonda 20 30 40 k bir telefona mı verecek? Ben 4600 liraya gittim 10C aldım 0 cihaz memnunum kardeşim tavsiyede ederim bazı kişiler yine söyle böyle diyicek hangisini istiyorsan git onu al zaten elindeki paraya fazla seçeneğin yok..

Selam. Genel olarak sosyal medyada gezinmek için kullanacağım bir telefon arıyorum. Büyük çaplı oyunlar oynanmayacak. Hayday, TFT gibi oyunlar oynayabilirim maksimum. Uzun süre götürebilecek bir telefon tercihimdir. Kamerasından bu fiyat bandında tabii ki çok bir beklentim yok ancak bir tık iyi olursa daha iyi olur. Ayrıca kalite çok fark edecekse bütçe 8000-9000 civarına zorlanabilir. İkinci el almayı düşünmüyorum.
Forumda sıkça A32, S20 FE, M33, Redmi Note 10 Pro gibi modellerin önerildiğini gördüm ama bir türlü emin olamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bütçe artarsa A33 5G, artmazsa Redmi 10 2022.

Geri
Yukarı