5000-6000 TL Televizyon Önerisi

erennokms

Hectopat
Philips 50PUS8505 düşünüyoruz, ailece kullanacağız. Android ve Ambilight beni cezbediyor; bu fiyatlarda başka ne olabilir, önerisi olan var mı?

Philips 50PUS8505 düşünüyoruz, ailece kullanacağız. Android ve ambilight beni cezbediyor; bu fiyatlarda başka ne olabilir, önerisi olan var mı?

Kesinlikle Android olsun. Biz hiçbir şey bilmeden televizyon aldık sadece YouTube'ye giriyor mu diye sorduk evet dediler. Ula televizyon internete bile bağlanmıyor YouTube özelliği yok (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Bence televizyon alırken panele dikkat edin, akıllılığı ise harici cihazlara bırakın (Apple TV vb.) şahsen ben öyle yapıyorum. Çünkü gerek Android TV gerek Samsung Tizen vb televizyonlarda kendi üzerindeki işlemci ile iyi bir performans almak istiyorsanız bütçeyi çok çok daha arttırmanız gerekiyor. Ben 2 sene önce odama Samsung 55MU7000 (yanlış hatırlamıyorsam model kodu bu idi) aldım, yanınada Apple TV aldım, Apple TV almak zorunda değilsiniz Xiaomi TV lerde gayet akıcı çalışıyor sanırım, veya ps4 vs sahibiyseniz onlarlada işinizi görebilirsiniz.. He ben uğraşamam öyle diyorsanız veya tüm parayı TV ye basarım diyorsanız, açıkcası şuan TV alsaydım ya LG yada Philips alırdım. Fakat Philips alan bir arkadaşım çok akıcı olamadığını söyledi ne derece doğru bilemem. Yerinizde olsam ne alırdım? LG alırdım ben.

Bence televizyon alırken panele dikkat edin, akıllılığı ise harici cihazlara bırakın (Apple TV vb.) şahsen ben öyle yapıyorum. Çünkü gerek Android TV gerek Samsung Tizen vb televizyonlarda kendi üzerindeki işlemci ile iyi bir performans almak istiyorsanız bütçeyi çok çok daha arttırmanız gerekiyor. Ben 2 sene önce odama Samsung 55MU7000 (yanlış hatırlamıyorsam model kodu bu idi) aldım, yanına da Apple TV aldım, Apple TV almak zorunda değilsiniz Xiaomi TV'lerde gayet akıcı çalışıyor sanırım, veya PS4 vs sahibiyseniz onlarla da işinizi görebilirsiniz. He ben uğraşamam öyle diyorsanız veya tüm parayı TV'ye basarım diyorsanız, açıkcası şu an TV alsaydım ya LGya da Philips alırdım. Fakat Philips alan bir arkadaşım çok akıcı olamadığını söyledi ne derece doğru bilemem. Yerinizde olsam ne alırdım? LG alırdım ben.

Öncelikle teşekkür ederim fazla fazla araştırdım gerçekten. Mağazada da gördüm yakından aralarında çok büyük farklar görmedim illaki Samsung ve LG Philips'ten daha iyiydi ama şu an kutuyla uğraşmak istemiyorum açıkçası. Şu an evde Smart dahi olmayan bir televizyonumuz var ileride belki ona bir kutu alabiliriz şimdilik Android benim için önemli diyebilirim ve Ambilight'a da kanıp kanamalı mıyım bilemiyorum ama çok hoş duruyor. Oyun oynamayı düşünmüyorum bu arada YouTube Netflix vb. olacak.

Teşekkür ederim öncelikle. Vestel düşünmüyorum ya buna benzer androidli modeli var fiyatı da yakın sayılır o parayı edeceğini düşünmüyorum. Samsung olabilir tabiki o konuda emin olamıyorum android'i yok kendi mağazası ne kadar tatmin edebilir beni bilmiyorum.
Curved istemiyorum hocam.
Bu arada şunu eklemek istiyorum Android TV kullanan varsa telefon kadar özgür müyüz tarayıcı yükleyebiliyor muyuz Chrome gibi ve APK yüklenebiliyor mu?

Teşekkür ederim öncelikle. Vestel düşünmüyorum ya buna benzer androidli modeli var fiyatı da yakın sayılır o parayı edeceğini düşünmüyorum. Samsung olabilir tabiki o konuda emin olamıyorum android'i yok kendi mağazası ne kadar tatmin edebilir beni bilmiyorum.

Curved istemiyorum hocam.
Bu arada şunu eklemek istiyorum Android TV kullanan varsa telefon kadar özgür müyüz tarayıcı yükleyebiliyor muyuz Chrome gibi ve APK yüklenebiliyor mu?
Biz bir tane Samsung model TV kullanıyoruz. TV'nin kendi oyunu, YouTube'u, Google'ı ve Netflix'i var. Bu modelde de olacağını düşünüyorum. Kullanıcı yorumlarında belirtilmiştir illa ki. İncelemenizi öneririm.

Öncelikle teşekkür ederim fazla fazla araştırdım gerçekten. Mağazada da gördüm yakından aralarında çok büyük farklar görmedim illaki Samsung ve LG Philips'ten daha iyiydi ama şu an kutuyla uğraşmak istemiyorum açıkçası. Şu an evde Smart dahi olmayan bir televizyonumuz var ileride belki ona bir kutu alabiliriz şimdilik Android benim için önemli diyebilirim ve Ambilight'a da kanıp kanamalı mıyım bilemiyorum ama çok hoş duruyor. Oyun oynamayı düşünmüyorum bu arada YouTube Netflix vb. olacak.
Oyun vs istemiyorsanız üzeceğini sanmıyorum. Sadece mesela ben haricisiz kullanırken tv'mi bazı filmler ne netflixte oluyordu ne amazon prime da, mecbur kaçak tv sitelerine giriyordum ordada arka planda vs 1001 tane reklam pop-up (böyle yazılıyordur umarım) döndüğü için kasım kasım kasılıyordu TV kapatmak zorunda kalıyordum. Öte yandan Ambilight gerçekten muazzam bir şey, arkadaşım Philips Ambilight televizyonunun yanına birde odaya Philips Hue set koymuştu, muazzam bir ortam oluyor. İlerde isterseniz sizde alıp kullanabilirsiniz tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı