5000-6000 TL Televizyon Önerisi

Oyun vs istemiyorsanız üzeceğini sanmıyorum. Sadece mesela ben haricisiz kullanırken TV'mi bazı filmler ne Netflix'te oluyordu ne Amazon Prime'da, mecbur kaçak TV sitelerine giriyordum oradada arka planda vs 1001 tane reklam pop-up (böyle yazılıyordur umarım) döndüğü için kasım Kasım kasılıyordu TV kapatmak zorunda kalıyordum. Öte yandan Ambilight gerçekten muazzam bir şey, arkadaşım Philips Ambilight televizyonunun yanına bir de odaya Philips Hue set koymuştu, muazzam bir ortam oluyor. İleride isterseniz sizde alıp kullanabilirsiniz tavsiye ederim.

Sağ olun cevabınız için doğru yazdınız galiba :). Şu an için Hue masraflı olabilir ama ileride düşüneceğim kesin. Ben de bazen kaçak siteden izlemek zorunda kalabilirim sizin gibi. Bu dediğiniz biraz korkuttu beni, bu televizyon hakkında çok fazla inceleme yok maalesef hatta YouTube'da düzgün bir inceleme hiç bulamadım.

Sağ olun cevabınız için doğru yazdınız galiba :). Şu an için Hue masraflı olabilir ama ileride düşüneceğim kesin. Ben de bazen kaçak siteden izlemek zorunda kalabilirim sizin gibi. Bu dediğiniz biraz korkuttu beni, bu televizyon hakkında çok fazla inceleme yok maalesef hatta YouTube'da düzgün bir inceleme hiç bulamadım.
Kaçak siteler hakkında ben açık konuşayım şuana kadar hiçbir televizyonun açabildiğini görmedim takır takır, he pahalı tv ler gördüm mağazalarda ama adama 'açsana bi hdfilm********noktakom ' diyemedim tabi : d. Harici alacağınız zaman içerisinde başlı başına web de dolaşmak için konulmuş bir işlemci yer alıyor, tabi ondada biraz üst modellere bakmanız tavsiyemdir, zira USB formatında olanlar var onlardan çok bir performans beklemek doğru olmazdı herhalde :D. Çokta sıkıntı etmeyin evde herhangi bir bilgisayar varsa bir HDMİ kablosuna bakar bu işi çözmek.

Kaçak siteler hakkında ben açık konuşayım şuana kadar hiçbir televizyonun açabildiğini görmedim takır takır, he pahalı TV'ler gördüm mağazalarda ama adama 'açsana bir hdfilm********noktakom ' diyemedim tabii: D. Harici alacağınız zaman içerisinde başlı başına web de dolaşmak için konulmuş bir işlemci yer alıyor, tabii onda da biraz üst modellere bakmanız tavsiyemdir, zira USB formatında olanlar var onlardan çok bir performans beklemek doğru olmazdı herhalde :D. Çok da sıkıntı etmeyin evde herhangi bir bilgisayar varsa bir HDMI kablosuna bakar bu işi çözmek.

Bilgisayar da var evde fakat mesela Play'de diz***a gibi dizi ve film izlemek için uygulamalar var bunlardan birini yüklesem olmaz mu veya yükleyebilir miyim deyim hatta :d
Sony derim.
Bu da çok hoşmuş, 49 inç'ini bulamadım ama.

Bilgisayar da var evde fakat mesela Play'de diz***a gibi dizi ve film izlemek için uygulamalar var bunlardan birini yüklesem olmaz mu veya yükleyebilir miyim deyim hatta :d
Google Play dışında indiriliyorsa yükleyemezsiniz muhtemelen kesin bilmiyorum. Fakat Google Play'de varsa siz yazdığınızda 'uygulama cihazınızla uyumlu değil' tarzı bir hatada alabilirsiniz, TV ye optimize etmek için ayrı bir kod dizini vs gerekiyor mu bilmiyorum, eğer böyle bir şey varsa buna zahmet etmekte uygulama geliştiricilerinin insiyatifine kalmış bir şey :D.

Google Play dışında indiriliyorsa yükleyemezsiniz muhtemelen kesin bilmiyorum. Fakat Google Play'de varsa siz yazdığınızda 'uygulama cihazınızla uyumlu değil' tarzı bir hatada alabilirsiniz, TV'ye optimize etmek için ayrı bir kod dizini vs gerekiyor mu bilmiyorum, eğer böyle bir şey varsa buna zahmet etmekte uygulama geliştiricilerinin insiyatifine kalmış bir şey :D.

Play'de var ama ikinci söylediğinizin olması da muhtemel neyse artık deneyip göreceğiz sanırım bunu alacağım çok kötü bir yorum almadıkça.

Geri
Yukarı