5000-6000 TL'ye kulaklık önerisi

Evet hocam, iCUE güncellerken uğraşmıştım ama kulaklığı kapatıp kablolu bir şekilde açınca otomatik kablolu olarak çalışıyor.

Ben beceremedim kulaklığı güncellemeyi yakın zamanda konu açarsam desteğinizi istesem zamanınızı ayırabilir misiniz?

Kablonuz ufak harekette düşüyor mu?

G935'in ses kalitesi nasıl?

@Error beğenmeme sebebiniz nedir eğer adamın dediğini yanlış buluyorsanız hiçbir şey bilmiyorsunuz demektir.
Beyerdynamic 100yıldan beri ses ile ilgili kaliteli ürünler yapıyor, Razer ise 2005'ten beri dış görünüşü 16 yaşındaki çocukların hoşuna gidebilecek çöp ürünler üretiyor.

BlackShark V2 2023'ün önceki serileriyle tek farkı mikrofon kalitesi ve batarya süresi, alınmaz.

O kulaklığı anakartınızdaki ses kartı ile mi beslemeyi düşünüyorsunuz? Bir 3 bin TL de eklenmeli DAC için onda da bütçe yetmiyor. Ayrıca üslübunuzu koruyun. Razera tasarımı kötü diye laf atmanız komik.

O kulaklığı anakartınızdaki ses kartı ile mi beslemeyi düşünüyorsunuz? Bir 3 bin TL de eklenmeli DAC için onda da bütçe yetmiyor. Ayrıca üslübunuzu koruyun. Razera tasarımı kötü diye laf atmanız komik.
Şaka yapıyorsunuz herhalde, 80 OHM versiyonunu atmış arkadaş fark ettiyseniz eğer üst seviye anakarti varsa besler, yoksa bile ucuz bir ses kartı /dac işini görür. hani 250 OHM versiyonu olanı atsa anlarım anakarti beslemez ve pahalı bir dac falan alır ama alt üstü 80 ohm be evladım ne abarttın, hani diyelim senin dediğin olsun anakart ses yongası adamın orta birşey olsun ses kartı alicak parası olmasın diyelim yinede o Razer'ın kulaklıklarindan daha iyi ses verir. Şuan çoğu yayinci Dt 990 pro kullanıyor çünkü aşırı kaliteli. Razer'ı benden daha iyi bilemezsin 5 sene kullandım ürünlerini, mouse'u güzel klavyesi yay sesli (BW V3) kulaklıkları ise vasat, BS V2 ve Barracuda X kullandım iyi kulaklık değiller , açıkçası SteelSeries, Logitech ve HyperX gaming kulaklık konusunda daha iyi, bütçe çıkarsa Senheiser, byerdinamic alınır. Üslubume dikkat edip etmemem senin yargılacağin birşey değil ayıp birşeyde demedim doğru neyse onu dedim,
Razer fanboyloğuna devam et. Razer soyuyor seni farkında değilsin, iyi sosyaller.

Bu kulaklık gayet güzel ben bile kullanmak isterim fakat makyajsız bir kulaklık olduğu için öneri bekleyen arkadaşın işini görür mü tam kestiremedim. Bir de 80ohm modeline ses kartı gerekmez mi?
Anakartı iyise gerek yok , kötüyse f/p bir ses kartı işini görür , 250 ohm versioynu değil sonuçta.

Son düzenleme:
Bu kulaklık gayet güzel ben bile kullanmak isterim fakat makyajsız bir kulaklık olduğu için öneri bekleyen arkadaşın işini görür mü tam kestiremedim. Bir de 80ohm modeline ses kartı gerekmez mi?
Şu an 60 ohm kulaklık kullanıyorum. Kendi ses kartı var ama öyle ahım şahım değil. 80 ohm anakart tam desteklemez ise ugreen vs benzeri uygun usb ses kartları 80 ohm'u rahatlıkla çalıştırır. Eğer kulaklık için 6k bütçelere çıkılacaksa ss,logitech, razer gibi markaların oyuncuları avladığı orta halli kulaklıklar yerine stüdyo seviyesinde evladiyelik güzel bir kulaklık alınması tavsiyemdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı