5000 TL'ye kulaklık önerisi

Sipariş verdim 1 haftaya dönerim hocam.
reis umarım beğenirsin bende Corsair Hs80 kulaklığımı satıyorum SteelSeries 7p+ almayı düşünüyorum veya Arctic Pro Kablosuz alıcam

Arctis 7plus'ı bayadır araştırıyorum hocam. Maaşım yattığı zaman alıcam. Siz önce alırsanız eğer, konu güncellemesi yapın bence.
Hocam İsterseniz bide Arctic Pro Kablosuz var onu bir araştırın farklıları göz ucunda gösterin belki bu model daha hoşunuza gider.Şu SteelSeries ne zaman acaba rgb ledleri koyucak merak ediyorum🗿

@Doğuş can hocam jak girişi ile bağladığımız zaman ses geliyor fakat USB ile bağladımız zaman gelmiyor sebebi nedir?
Ondan tam bi bilgim yok hocam onu isterseniz bilgisayarınız windows’da bi ayarlardan ses bölümünden ayar yapın Reis sen nerden aldın kulaklığı Ve 7+ mı aldın 7p+ ben 7p+ aldım yarın gelicek Hepsiburadan aldım normalde Amazon’dan alıcaktım evde kimse yok diye hepsiburadanın hepsimat özelliği güzel

@Doğuş can hocam jak girişi ile bağladığımız zaman ses geliyor fakat USB ile bağladımız zaman gelmiyor sebebi nedir?
Hocam SteelSeries’in uygulamasını kurup ayar yapmanız çok önemlidir kendinize göre ayar yapın ondan sonra farkı görürsünüz benim kulaklıkta bugün gelicek

Steelseries7p+ alacak arkadaşlar için 7+ alırsanız telefona bağlayabilirsiniz yani iPhone’a ben 7p+ aldım iade ettim arctic 9 alıyorum.

Arctis 7plus'ı bayadır araştırıyorum hocam. Maaşım yattığı zaman alıcam. Siz önce alırsanız eğer, konu güncellemesi yapın bence.
Merhaba bro ben 7p+ almıştım hepsiburada’dan neyse kargodan kargo dolabına teslim edildi gidip teslim aldım kutuyu pat pat baloncuklu poşetle sarmışlar bi açtım kulaklık ikinci el kullanılmış sonrasında iade edilmiş ve ben sipariş edip bana gelmiş bulunmakta oldu.xD iade ettim sonrasında Arctis 9 aldım bunuda aldığıma bi tık pişman oldum 7p+ da olan Type-c yok Bunda yok Hoparlör olarak gram fark yok SteelSeries alacaksanız Asla arctis almayın Nova serisi alacaksınız ben iade edemedim süresi doldu şimdi ikinci el olarak satışa çıkardım.7p+ bağladım ama tam kullanamadım iade isteği oluşturduğum için pek inceleme yapamadım 7p+’da en sevdiğim özellik sağ ve sol hoparlör için ayrı ayrı ses özelliği var bu arctis 9’da yok:) SteelSeries pahalı ama hakkını veremiyor 2000-4000 bandındaki kulaklıklarda rgb varken SteelSeries halen dümdüz plastik kulaklık üretiyor ve gaming Headset 1 no diyo🤠

Son düzenleme:

Geri
Yukarı