5000-6000TL arası dizüstü bilgisayar önerisi

TR-whovian

Kilopat
Yer
Ankara
Sadece Photoshop ve video montaj yapmak için dizüstü bilgisayar arıyorum öyle çok büyük işler yapmayacağım eğer mümkünse 5000-6000 TL arasında öneriniz var mı maksimum 7000'de olabilir.

Sadece Photoshop ve video montaj yapmak için dizüstü bilgisayar arıyorum öyle çok büyük işler yapmayacağım eğer mümkünse 5000-6000 TL arasında öneriniz var mı maksimum 7000'de olabilir.
Hocam Huawei bulaşma sakın. Ben IPS diye Huawei aldım. Yaşadıklarımı forumda yazdım istersen bir oku. Ben de şu an laptop bakıyorum. En mantıklısı şuan MSI Modern serisi görünüyor. Amazon satıcılı almayı düşünüyorum.

Hocam Huawei bulaşma sakın. Ben IPS diye Huawei aldım. Yaşadıklarımı forumda yazdım istersen bir oku. Ben de şu an laptop bakıyorum. En mantıklısı şuan MSI Modern serisi görünüyor. Amazon satıcılı almayı düşünüyorum.
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Huawei genelde övüyorlar forumda fakat sorun yaşayan çok. Lenovo bilgisayarımda sorun yaşamıştım. Sorunumu garanti çözemedi lakin iade talebi oluşturduğumda hiç sıkıntı çıkarmadılar. Genel olarak Türkiye sınırları içerisinde garanti süreci pek sağlıklı işlemiyor. Amazon'nun sattığı bilgisayarların ikinci el geldiğini söyleyenler vardı.

Hocam öncelikle geçmiş olsun. Huawei genelde övüyorlar forumda fakat sorun yaşayan çok. Lenovo bilgisayarımda sorun yaşamıştım. Sorunumu garanti çözemedi lakin iade talebi oluşturduğumda hiç sıkıntı çıkarmadılar. Genel olarak Türkiye sınırları içerisinde garanti süreci pek sağlıklı işlemiyor. Amazon'nun sattığı bilgisayarların ikinci el geldiğini söyleyenler var.
Huawei işini şansa bırakmak olur. Amazonun kendi sattığı ürünlerde sorun varsa kutuyu açsan da iade alıyor bizzat denedim. Amazondan ikinci el laptop belki başka satıcılardan olmuştur. Amazontr satıcılı ikinci el ürün gönderimi sanmıyorum, mahvederler.

Son düzenleme:
Bende sizin gibi laptop arayisindayim ve bütçemiz aynı. Bu laptop ekran kartı dışında çok kaliteli duruyor ama ekran kartı olmayan laptopta alınmaz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı