5000-6000TL arası dizüstü bilgisayar önerisi

Huawei işini şansa bırakmak olur. Amazonun kendi sattığı ürünlerde sorun varsa kutuyu açsan da iade alıyor bizzat denedim. Amazondan ikinci el laptop belki başka satıcılardan olmuştur. Amazontr satıcılı ikinci el ürün gönderimi sanmıyorum, mahvederler.
Başka forumda Amazon'nun sattığı ürünlerde çok fazla ikinci el alan olmuş. İkinci elden kastım iade olanlar vs tarzı. Ama Amazon hiçbirinde sıkıntı çıkarmadan iade almış zaten. Amazon iade kısmında çok harika çalışıyor.

Bütçe biraz artarsa öneririm.

Bende sizin gibi laptop arayisindayim ve bütçemiz aynı. Bu laptop ekran kartı dışında çok kaliteli duruyor ama ekran kartı olmayan laptopta alınmaz bence.
O bilgisayara yapılacak RAM yükseltmesi ile zaten 350 MX performansını alabilirsiniz. 350 MX pek performanslı bir kart sayılmaz. Ama illi 350 MX olsun diyorsanız bütçenizde bu bilgisayar var.

O bilgisayara yapılacak RAM yükseltmesi ile zaten 350 MX performansını alabilirsiniz. 350 MX pek performanslı bir kart sayılmaz. Ama illi 350 MX olsun diyorsanız bütçenizde bu bilgisayar var.
Bu laptop da çok mantıklı ama HP çok ısınır mı acaba? Ekran 17 olduğu için performans kaybıda olur mu onuda bilemiyorum.

Ben HP FQ2045NT modeli almıştım. Malzeme kalitesi çok kötüydü ve yüksek seslerde ses patlıyordu. Ve tüm modellerde sesin patladığını öğrendim. Gidip mağazada da baktım diğerlerinde de ses patlıyordu.

2 yıl HP bilgisayar kullandım. Bu bilgisayar ile yaşadığım ses deneyimi hiçbir bilgisayar ile yaşamadım. Ses patlaması sorunu her modelde olduğunu söylemek yanlış olur. 17 İnç olması performansı etkilemez. ekran çözünürlüğü 1080P zaten. Isınma adına hiçbir sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı