5000 - 6500 TL Sistem Toplama

@-Berk "l4nt3rNN" Adata SU630 vs SU650 kronik sorunlu diye biliyorum. Ayrıca o kasanın hava akışı kötü. Samsung 860 EVO ve MB511 ile değiştirirseniz güzel olur.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim, kasayı değiştireceğim fakat önerdiğiniz SSD Sata benim istedğim M.2 SSD o yüzden S40G almayı planlıyorum, başka öneriniz varsa belirtirseniz sevinirim :).

Tavsiyeniz için teşekkür ederim, kasayı değiştireceğim fakat önerdiğiniz SSD Sata benim istedğim M.2 SSD o yüzden S40G almayı planlıyorum, başka öneriniz varsa belirtirseniz sevinirim :).
@-Berk "l4nt3rNN" O zaman madem M2 alacaksınız Samsung 970 EVO bu işin iyisidir. Tabii bütçeniz ona yetiyorsa 😒 Birazcık pahalı :)

Son düzenleme:
@-Berk "l4nt3rNN" O zaman madem M2 alacaksınız 970 EVO bu işin iyisidir. Tabii bütçeniz ona yetiyorsa 😒 Birazcık pahalı :)
Amazondan alırsam sıkıntı yaşar mıyım? Yoksa Türkiyeden mi almalıyım? Ayrıca MB511'e baktım ve kasa çok güzel fakat RGB değil. RGB fan için hangi markayı önerebilirsiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı