5000 - 7000 TL en iyi X570 anakart hangisidir?

Bütçe
5000 - 7500

mistermolby

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
32gb ram
İşlemci
ryzen 9 3900x
Merhaba arkadaşlar, bütçem başlıkta geçmektedir. Belki 7500'ü zorlayabilirim. Bu fiyat aralığında alabileceğim en iyi X570 anakart hangisidir. B550 vs. önermeyin sadece X570 düşünüyorum.

Bilgisayarım:
X370.
Ryzen 9 3900X.
amd 6900XT.
32 GB RAM (3000MHz)
850W PSU.

Yeni anakart istememin sebebi hem işelmciyi daha iyi kaldıracak olması ama daha önemlisi 4000MHz RAM almak istiyorum. Yani şu an ramlerimin MHz'i islemciyi doğru düzgün beslemiyor.

Siz benim yerimde olasınız, bu fiyat aralında hangi X570 anakartı alırdınız?

X570S Tomahawk onerebilirim ancak ben sizin yerinizde olsam olu bir sokete bu yatirimi yapmam. B650 anakartlar da bu fiyatta zaten. 4000 MHz DDR4 RAM'ler icin odeyeceginiz ucret de iyi bir DDR5 bellek icin odeyeceginiz ucretten cok da az olmayacak. Eldeki islemci - anakart ve RAM'leri satip B650 bir anakart, Ryzen 7000 serisinden bir islemci ve DDR5 bellek alirdim sahsen.
Cevabınız için teşekkür ederim fakat öyle bir lüksüm yok. Maalesef daha işlemcinin daha taksidi bitmedi :D

Konumuza geri döncek olursak Tomahawk'ın güzel tarafı ne. Örneğin Asus tuf Gaming'den ayıran özelliği nedir?

Cevabınız için teşekkür ederim fakat öyle bir lüksüm yok. Maalesef daha işlemcinin daha taksidi bitmedi :D

Konumuza geri döncek olursak Tomahawk'ın güzel tarafı ne. Örneğin Asus tuf Gaming'den ayıran özelliği nedir?

VRM tarafinda oldukca kuvvetli, sogutmasi iyi, X570 Tomahawk'in guncellenmis ve yenilenmis hali. Chipsetteki fan da kaldirildi bu modelde.

Merhaba arkadaşlar, bütçem başlıkta geçmektedir. Belki 7500'ü zorlayabilirim. Bu fiyat aralığında alabileceğim en iyi X570 anakart hangisidir. B550 vs. önermeyin sadece X570 düşünüyorum.

Bilgisayarım:
X370.
Ryzen 9 3900X.
AMD 6900XT.
32 GB RAM (3000MHz)
850W PSU.

Yeni anakart istememin sebebi hem işelmciyi daha iyi kaldıracak olması ama daha önemlisi 4000MHz RAM almak istiyorum. Yani şu an RAM'lerimin MHz'i islemciyi doğru düzgün beslemiyor.

Siz benim yerimde olasınız, bu fiyat aralında hangi X570 anakartı alırdınız?

MSI X570S Carbon Wi-Fi tavsiye ederim ASUS'tan uzak dur RAM beğenisi var istediğin RAM'da hata alırsın G.Skill RAM'ın varsa eğer alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı