5000-7000 TL pil süresi uzun laptop önerisi

ZEG

Hectopat
Daha fazla  
Masaüstü toplamak istiyorum ama maalesef laptop almak zorundayım. Çok ağır oyunlar oynamayacağım gibi gözüküyor, yine de oyun oynatacak bir ekran kartına sahip olmasını istiyorum. Aynı zamanda prize mahkum olmak istemiyorum gündelik işim de çok olacak. Monster Abra v15.2 düşündüm - 8 GB RAM ekletip SSD yükseltmesi yapacağım - fakat pili 2.5-3 saat ancak gidiyormuş. Ayrıca çok çelişkili yorumlar var hakkında. MSI GF63 Thin 9SC-044TR her ikisini de karşılıyor sanırım ama fiyatı da bütçemi aşıyor. Bu durumda çok kararsız kalıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim.

Tamda size göre bir Leptop mevcut. Hem ince hem bataryası 7 saate kadar dayanıyor. Hemde güncel oyunları yüksek ve ultra ayarlarda oynatabiliyor. Hem de ürün ciddi bir indirimde. Hemde msi kalitesi. İndirimin bitmesine 24 saat kalmış. Acele edin bence. Bu dolar kuru ile bu bilgisayarı bir daha zor bu fiayat bulursunuz.

Gaming tarzi bir makina alacaksaniz sarja takmandan zaten oyun oynamaniz mumkun olmaz. Yani bataryaya bağli oyun oynamak biraz zor.
Oyun oynarken şarja takmak sıkıntı değil ama gündelik işler için bataryanın yetmesi gerekiyor.
Tamda size göre bir Leptop mevcut. Hem ince hem bataryası 7 saate kadar dayanıyor. Hemde güncel oyunları yüksek ve ultra ayarlarda oynatabiliyor. Hem de ürün ciddi bir indirimde. Hemde msi kalitesi. İndirimin bitmesine 24 saat kalmış. Acele edin bence. Bu dolar kuru ile bu bilgisayarı bir daha zor bu fiayat bulursunuz.

Teşekkür ederim, gerçekten ben de artık istediğim tarz laptoplar 9-10 bin aşağısında bulunamayınca vazgeçiyordum. Bu laptop iyi geldi, umarım alabilirim. Aksi durumda 7-8 bin tl bütçe ile gündelik işleri halledebileceğim bir laptop ve geriye kalan parayla masaüstü alacağım gibi gözüküyor.

Bilgisayarın 15.6 olan versiyonu hoşuma gitti gibi ama yorumlarda 1650 Max Q ekran kartına sahip olduğunu gördüm ve batarya ile kullanım süresinin çok zor olduğunu gördüm. 17.3" olanı taşımak zor olacaktır diye 15.6 arıyorum hatta 14" bile mükemmel olur. Monster Huma serisi neredeyse kusursuz ama 7000 TL bütçeyle biraz daha iyi ekran kartı olsaydı keşke diyorum. Sanırım bütçe saklamak amacıyla Ryzen işlemcili ucuz bir notebook ile bir süre idare edeceğim. :) Farklı önerileri de okumak isterim konu içerisinde.

MSI GF63 Thin 9SC 058xtr aldim. GTX 1650 ekran karti ve i5 9.nesil ozellikleri perfonmans konusunda sikintim yok ama bataryasi dayaniksiz benimkimi oyle anlayamadim. 1440P video izleyerek 2.saat 10dkada bitti Full sarji. Guc moduna aldi MSI Dragon Center best of battery modu var bilirsiniz belki%60 uzerine cikmiyor %60'dan ekran bos durarak 1.saat 40 dkkada bitti. Belki benim bataryada sorun olabilir tam bilmiyorum. MSI servisi berbat aradi! Normal dediler aslinda normal değil bence

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı