5000-7000 TL RTX 4070 için 27 inç ve 1080p monitör önerisi

• Konuyu başlatan yic0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 143

yic0

Centipat
Daha fazla  
Selam, 5000 ile 7000 TL arasında RTX 4070 ekran kartı olan bilgisayarıma uyumlu olabilecek bir monitör arıyorum. 27" ve 1080p olması tercihim. Arkadaşlar, önerilerinizi paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
1080p zorunlu mu 2K almanızı tavsiye ederim.
bu konularda çok bilgim yok ama araştırdığım kadar bende 2k almayı düşünüyordum ancak gerek forumda gerek arkadaş çevremde herkes 1080p yi önerip daha uzun ömürlü oldugunu söylediği için 1080p ye yöneldim

Bu konularda çok bilgim yok ama araştırdığım kadar bende 2K almayı düşünüyordum ancak gerek forumda gerek arkadaş çevremde herkes 1080P'yi önerip daha uzun ömürlü oldugunu söylediği için 1080P'ye yöneldim.

Yani 4070 için saçma bir öneri şu an link atacak pozisyonda değilim ancak Samsung'un 7000 civarında 2K güzel monitörleri var bir inceleyin eğer link gelmesse müsait olunca ben atarım size.

Yani 4070 için saçma bir öneri şu an link atacak pozisyonda değilim ancak Samsung'un 7000 civarında 2K güzel monitörleri var bir inceleyin eğer link gelmesse müsait olunca ben atarım size.
Müsait oldugunda iletebilirsen çok sevinirim hocam,2k kullanmamı öneriyorsun ayrıca öyle anladım1080 alsam üzer mi beni

Müsait oldugunda iletebilirsen çok sevinirim hocam, 2K kullanmamı öneriyorsun ayrıca öyle anladım1080 alsam üzer mi beni.

1080p ile 2K arasında görüntü farkı var daha kaliteli 2K fakat 1080 kötü demek değil.

Elinizdeki kart 2K kartı fakat 1080p ile kullanırsanız çok uzun süre sizi götürür. Ona göre ayarlayın 2K ile de kullanılabilir fakat bir zaman sonra yükseltmeniz gerekir sisteminizi.

HP Omen'i arkadaşım kullanıyor pişman değil çok kaliteli monitör onu tavsiye edebilirim, onun dışında diğerleri de farklı modeller.

Yeni konular

Geri
Yukarı