5000₺ bütçe ile laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar Adobe Premiere’de sorun yaşatmayacak render için güçlü bir laptoba ihtiyacım var. Bütçe en fazla 5000₺.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster abra a5 v15.3.1 uygun olacaktır. Freedos sistemli olarak hepsiburada da 5200 tl. Aşağısına bulmanız çok zor.
Arkadaşa katılıyorum.Gerek kalite gerek görünüm asıl olarakta performans ve sağladığı garanti ve müşteri hizmeti konusunda bence son yıllarda monster diğer firmalara dişli bir rakip.1 adet ölü piksele karşı bile garantisi ve ömür boyu ücretsiz bakım garantisi olan tek firma diye biliyorum.Diğer firmalardan alıp pişman olup iade işlemleriyle uğraşıcağınıza monster alın beğenmezseniz 15 gün içinde koşulsuz şartsız iade hakkınız var.

Hepsiburada'da indirimi yakalarsanız 5200 liraya satılıyor. Bu fiyata alabileceğiniz en iyi modellerden biri.

Yalnız benim dediğim monster daha iyi sizin attığınızdan 480 gb ssd var
Ve kesinlikle ama kesinlikle ince bilgisayar önermem asıl fan sesi onlarda oluyor masaüstünde bile ısınıyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı