5000 lira ile kaç il gezebilirim?

Yaman07

Femtopat
Daha fazla  
22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. 17-18 Ağustos tarihi civarında yola çıkmayı planlıyorum. 18-30 yaş arası KYK yurtları ücretsiz olduğunu gördüm. Elimde 5000 lira var. Antep, Urfa, Adana hatay civarını gezmek istiyorum. Sizce min ücret ile kaç il gezebilirim? Planımı nasıl yapmalıyım? Kafamda birkaç plan var ama o illere hiç gitmediğim için bilmiyorum. Oraya gittiğimde neler yapmalıyım?
Gittiğim her ilde 2 gün kalmayı düşünüyorum. İstanbul'da yaşıyorum. Buradan otobüsle gitmeyi düşünüyorum. Uçak falan zaten hikaye pahalılıktan. Ne gibi tavsiyeler verirsiniz? Her türlü yoruma açığım.

Son düzenleme:
22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. 17-18 Ağustos tarihi civarında yola çıkmayı planlıyorum. 18-30 yaş arası KYK yurtları ücretsiz olduğunu gördüm. Elimde 5000 lira var. Antep, Urfa, Adana hatay civarını gezmek istiyorum. Sizcemin ücret ile kaç il gezebilirim? Planımı nasıl yapmalıyım? Kafamda birkaç plan var ama o illere hiç gitmediğim için bilmiyorum. Oraya gittiğimde neler yapmalıyım?
Gittiğim her ilde 2 gün kalmayı düşünüyorum. İstanbul'da yaşıyorum. Buradan otobüsle gitmeyi düşünüyorum. Uçak falan zaten hikaye pahalılıktan. Ne gibi tavsiyeler verirsiniz? Her türlü yoruma açığım.
Bir arkadaşım daha gelecek.
eğer paranız ortak ise hatay'a şanlıurfa'ya gidersin geri biraz zor dönersin :D

22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. 17-18 Ağustos tarihi civarında yola çıkmayı planlıyorum. 18-30 yaş arası KYK yurtları ücretsiz olduğunu gördüm. Elimde 5000 lira var. Antep, Urfa, Adana hatay civarını gezmek istiyorum. Sizcemin ücret ile kaç il gezebilirim? Planımı nasıl yapmalıyım? Kafamda birkaç plan var ama o illere hiç gitmediğim için bilmiyorum. Oraya gittiğimde neler yapmalıyım?
Tura katılın.

Tur düşünün isterseniz.O fiyata tek başına yabancı bir ilde gezmek zor.
Tur fiyatları daha pahalı ben kyk da kalacağım için konaklama için de para vermeyeceğim. O yüzden gittiğim şehirde gün kalıp güzel bir gezi planlıyorum. Tabii ki minimum harcama ile...

Maddi yönden sizi desteklerse bir sorun olmaz ama bence tur yine daha uyguna gelir..
Kendim gidersem daha çok şehir gezmiş olacağım.

Bu arada gezilecek yer olarak Trabzon,Rize,Artvin,Giresun öneriyorum.Bunlarda gezilecek çok güzel yerler var.Trabzon ve Giresun'u özellikle tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı