Antalya'nın Mükemmel Bir İl Olması

Yıllar boyunca İzmirliler İzmir'i abarttılar da abarttılar. Gazladılar da gazladılar. Ama bugün gerçeği söylemenin vakti geldi! Antalya İzmir'e bin basar dostlar. İzmir şişirilmiş bir balondur(!) Antalya ise bir cenetttir.

Yani mübalağa bir yana, Antalya gerçekten de mükemmel bir yer. Yani bu ülkede taşınabilirm diyebileceğim kadar güzel. En çok da halen laik olmasını sevdim. İstanbul ne yobaz, ne pis bir şehirmiş yahu. İzmir bile Antalya yanında yobaz kalıyor. Antalya apayrı bir seviyede. Bundan sonra her yerde Antalya'yı övüyorum.
Şehir laik olur mu? Anayasa ne ise butun ulke odur. Bu dediginiz tip ki bir bagimsiz bolgelere benziyor. Mesela ora da da bira satiliyor Rize'de de ya da Diyarbakir'da. Yani kisacasi anlayamadim ustadim. :)

Muğla ve ilçeleri tatil ve gezmek açısından güzel yerler. Antalya'ya gitmedim ama gitmeyi düşünüyorum. Küçüklüğümün geçtiği Didim'de güzeldi ama son yıllarda gelen göçlerle orayıda mahvettiler. Akbük tarafı şuan iyi. İleride betonlaşmaya kurban gitmezse.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı