5000 liraya alınacak en iyi sistem?

O mağazadan mağazaya değişir. Bilemiyorum. Ama sistemi önerisini Vatandan yaptım. Ürünler stoklarda görünüyordu. Yoksa da getirtiyorlar diye biliyorum.

Hocam gtx 980 almanız tam anlamıyla PARA İSRAFIDIR. Onun yerine R9 Fury X alınır rakipi GTX 980 Ti'dir. İstersen sana şöyle bir sistem kurabilirim.
İ5 6500
MSİ H170 GAMİNG M3
GSKİLL RİPJAWS V 4X2 8GB 2133 yada 2400 mhz
WD Blue yada Black 1TB 7200rpm
Samsung 850 Evo 120 GB
Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze
Sapphire R9 Fury X
4500TL sinerjiden alırsan. Geriye kalan 400-500 TL'yi de ne yaparsın sana kalmış.
İstersen 250TL anakarta, 150TL işlemciye koyarak İ5 6600- MSİ Z170A Gaming M5 alabilirsiniz yada bütçeyi zorlayarak sadece i5 6500 yerine i7 6700 alırsınız.

ben arama yapınca çıkmıyor linklerini atar mısın ? biliyorum çok şey istediğimi ama cidden bulamıyorum ürünleri

@Silinen üye sağol ben sistemi buldum teşekkürler

O mağazadan mağazaya değişir. Bilemiyorum. Ama sistemi önerisini Vatandan yaptım. Ürünler stoklarda görünüyordu. Yoksa da getirtiyorlar diye biliyorum.
ben bulamıyorum sana zahmet olmazsa linkleri atarmısın bana . Çoğunu bulamadımda link atarmısın

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı