5000 TL 2. el telefon tavsiyesi

Paradox_xeno

Hectopat
Ön kamerası güzel olsa iyi olur. Sanırım bir tek bu fiyat bandında iPhoneların ön kamerası iyi. Sizin bir öneriniz var mı? Şöyle önerdiğiniz eski amiral gemileri var mı?

Ön kamerası güzel olsa iyi olur. Sanırım bir tek bu fiyat bandında IPhone'ların ön kamerası iyi. Sizin bir öneriniz var mı? Şöyle önerdiğiniz eski amiral gemileri var mı?

İkinci el iPhone 8 almanı tavsiye ederim. Bu bütçede S10 da iyi bir tercih olur ama ön kamerası kalite olarak vasat.

S10 her türlü daha iyi, gerek SoC, gerek ön kameradaki derinlik algılama ve arka kameradaki ezici üstünlüğü. Panele girmiyorum bile.

İkinci el iPhone 8 almanı tavsiye ederim. Bu bütçede S10 da iyi bir tercih olur ama ön kamerası kalite olarak vasat.

Zaten sadece ön kamerası iyi 😀 Sırf ön kamera için diğer bütün özellikleri çok daha iyi olan telefonu alma fikri çöpe atılamaz.

Ön kamerası XS ile benzer. Arka kamerada XS modellerini bile çok rahat geçiyor, bu göz ardı edilemez.

Screenshot_20230214-234915.png
Screenshot_20230214-234851.png

@Erenk1905 neden beğenmedim attiniz hocam?

Son düzenleme:
Ön kamerası XS ile benzer. Arka kamerada XS modellerini bile çok rahat geçiyor, bu göz ardı edilemez.

Eki Görüntüle 1668863Eki Görüntüle 1668862

@Erenk1905 neden beğenmedim attiniz hocam?

Gerçekçi bakmadığın için. Sende ya renk körlüğü var ya da gözlerinde sorun var. İki fotoğraftada S10 ön kameraları pudra efektine uğramış gibi. Yüzler beyaz. Kalite aman aman değil. S10 ön kamerası XS ile kalite olarak aynı demek için kör ya da fanboy olmak lazım. S10 arka kamerası iyi ama fotoğraf tarafında XS'den iyi değil kalite olarak aynı. Senin yaptığın yorumlar gerçekçi olmadığı için beğenmedim atıyorum. Ne zaman fanboyluk yapmayıp dürüst yorum yaparsın o zaman beğeni atar geçerim.

Çok şükür gözlerimde bir problem yok, şu fotoğraflara rağmen S10'un ön kamerasina XS'i geçtim 8'den kötü diyorsanız bir şey demiyorum artik. Bu arada görseldekiler S10+, S10 ile ön kamerada tek fark derinlik sensörü.
Screenshot_20230215-001350-004.png

XS crop :D

Screenshot_20230215-001307-089.png

Screenshot_20230215-001326-926.png

@NipponChemiConKYCap @BERWAR hocam, @Erenk1905 beğenmedim atiyor anlam veremedim, görsellere bakabilir misiniz? Özellikle son görsele bakın, bırak iPhone 8'den kötü olmasini XS'den de daha iyi çekiyor ön kamerasi. Neyini kabullenemiyorsunuz anlayamiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı