5000 TL 240 Hz monitör önerisi

Bütçe
5000
çok bir fiyat farkı yok genel olarak 27 inç mi mantıklı olur yoksa 24 inç mi
27 inç için 2K olan monitörleri öneriyoruz genel olarak çünkü 1080p 27inç biraz düşük kalıyor fakat eğer büyük ekran istiyorsanız 27 inç alın. Sonra 24 inç küçük gelirse biraz üzülebilirsiniz. O sizin kararınız.

Çok bir fiyat farkı yok genel olarak 27 inç mi mantıklı olur yoksa 24 inç mi?

27 inç masanız küçükse büyük gelebilir ve 27 inç 1080p bir monitörde piksellerin uzaklığı daha fazla olduğu için görüntü kalitesi daha kötü olur 24 almanız daha iyi olur bence.

Yok değil.

Bırakın artık Google'a monitör yazıp önünüze çıkanı atmayı bilginiz yoksa önermeyin lütfen.

Yok değil.

bu curved.
Aman diyim böyle monitörler önermeyin. Ghosting bombası ve aşırı kronik sorunlu. Görüntü kalitesi de rezalet. Rampage monitör kullanılmaz. Elini atsan parçalanıyor. 1000TL'ye verseler almam.

Kullanan kişilerin yorumu olumlu yönde o yüzden attım.
Aman diyim böyle monitörler önermeyin. Ghosting bombası ve aşırı kronik sorunlu. Görüntü kalitesi de rezalet. Rampage monitör kullanılmaz. Elini atsan parçalanıyor. 1000TL'ye verseler almam.

Ve Youtube daki incelemelerde kötü yönde değil.

Onlar Rampage fanboyu. Başka monitör test etmeden düşünmeden Rampage alıyor. Bir sürü öyle arkadaşım var. Hangi monitör markası daha iyidir diyince direkt Rampage diyor. Kullandığı monitörün görüntü kalitesi de yerlerde fakat çok iyi diyor çünkü başka monitör kullanmamış Rampage haricinde. Yani çok bir şey beklemeyin.

Ve Youtube daki incelemelerde kötü yönde değil.
Rampage, Gamepower gibi markalar para verip bilindik YouTuberlere reklam amaçlı ürün tanıtımı yapıyor. Bir sürü videolar var.

27 inç masanız küçükse büyük gelebilir ve 27 inç 1080p bir monitörde piksellerin uzaklığı daha fazla olduğu için görüntü kalitesi daha kötü olur 24 almanız daha iyi olur bence.

Bırakın artık Google'a monitör yazıp önünüze çıkanı atmayı bilginiz yoksa önermeyin lütfen.
o zaman aoc mu öneriyorsunuz genel olarak bir ön yargı var bildiğiniz başka var mı 24 inç yoksa aoc en iyileri mi

Bu da var ama AOC daha iyi 300TL farka değer.
aoc herhangi bir şekilde ölü piksel çıkarır mı veya renk olarak tam anlamıyla ideal midir viewsonic fanlığı var herkeste sanki bu işi ondan başkası yapamıyor gibi konuşuyorlar bu sebepten üzerimde bir ön yargı vardı

AOC herhangi bir şekilde ölü piksel çıkarır mı veya renk olarak tam anlamıyla ideal midir ViewSonic fanlığı var herkeste sanki bu işi ondan başkası yapamıyor gibi konuşuyorlar bu sebepten üzerimde bir ön yargı vardı.

Ölü piksel şans işi dediğim gibi her monitörde çıkabilir çıkarsa garantiye gönderirsiniz yenisini gönderirler.
AOC olan 1080p en iyi oyuncu monitörlerinden biridir.

Geri
Yukarı