5000 TL 27 inç 2K monitör önerisi

Bütçe
3000-5000
Tekrar selamlar,

Gn800-b modelini almıştım biliyorsunuz,
Herhangi bir ölü pixelle karşılaşmadım (testlerde çok uzun süre odaklanınca tüm pixellerde sorun var gibi oluyor ayrı mevzu, ölü pixel olsa anlardım diye düşünüyorum)

Onun haricinde 4-5 oyunda test ettim ve gerek renkler olsun, gerek tepkime hızı vs. Herhangi bir sorunla karşılamadım.

Sol alt köşede ips glow dedikleri belirgin bir parlama var ancak benim gibi gündelik kullanıcıları asla rahatsız edecek düzeyde değil.

Monitörün kendi modlarında oyunlara göre farklı görüntü ayarları mevcut, yeterli düzeyde.

Bu modelin ayarlanabilir standının olmaması benim için hiç problem olmadı. Gayet ergonomik, zaten ileri geri 5-15 derece hareket edebilmesi benim için yeterli oldu.

Onun dışında 4800 tl'lik ürünün, fiyat karşılığını verdiğini düşünüyorum. Zira bu ürün büyük ihtimalle 4-5 ay önce 3000 TL bandında bir ürün olduğunu varsayarsak, güvenle alabilirsiniz.

Hepsiburada aracılığı ile shoplus satıcısından aldım. Paketleme vs. oldukça iyiydi.

Benim aldığım 27GN800-B modeli 3 haftada bozuldu maalesef. LG müşteri hizmetleri sorunsuz bir şekilde para iadesi yaptı.

Monitor kullandığım sure icerisinde çok iyiydi. Tekrar aynı model olmadığı için değişim yerine para iadesi kabul etmek zorunda kaldım ama yine LG alicam sırf güzel teknik destek sağladıkları için.

Geri
Yukarı