8000 TL 27 inç 2K monitör tavsiyesi

O zaman olur hocam fark etmiyorsa birde başka tavsiye ettiğiniz bir monitör varmı
Ben 32 inç 2k kullanıyorum, sizin şartlarınıza bakarsak 32 inç size fazla gelecektir. Maalesef dediğiniz bütçede de 2k çözünürlükte pek bir seçenek yok ne yazık ki. En mantıklısı G27Q gibi duruyor. Yakında zamlanır diye düşünüyorum.

Ben 32 inç 2k kullanıyorum, sizin şartlarınıza bakarsak 32 inç size fazla gelecektir. Maalesef dediğiniz bütçede de 2k çözünürlükte pek bir seçenek yok ne yazık ki. En mantıklısı G27Q gibi duruyor. Yakında zamlanır diye düşünüyorum.
Tamam teşekkürler hocam

QHD bu karta fazla gelir. Oynayabileceğin oyunlar var mı, var ama ideali FHD. 24 inch 1080p bir monitör al. Rekabetçi oyunlar oynuyorsan yüksek yenileme hızı olan bir ürün tercih et.

Arkadaşındaki 27 inch 1080p gibi gözükmez bu arada 24 inch FHD, kafana takma onu
Hocam hem fps hemde hikayeli oyun oynuyorum, şimdi gidip 27 inç 1080p alsam çok mu göze batar alışırmıyım sizce?

Bu arada inç-çözünürlük tartışmasına da katılabilirim. 27 inç 1080p monitörümü satışa çıkararak 32 inç 2k monitöre daha satmadan geçiş yaptım. 27 inç 1080p hakikaten çekilecek dert değil. 32 inç 2k bu kadar fark ettiyse 27 inç 2k ne kadar fark eder düşünemiyorum. Bütçe 8 binlere çıkılmışsa kesinlikle 2k'dan vazgeçilmemeli.

Bu arada inç-çözünürlük tartışmasına da katılabilirim. 27 inç 1080p monitörümü satışa çıkararak 32 inç 2k monitöre daha satmadan geçiş yaptım. 27 inç 1080p hakikaten çekilecek dert değil. 32 inç 2k bu kadar fark ettiyse 27 inç 2k ne kadar fark eder düşünemiyorum. Bütçe 8 binlere çıkılmışsa kesinlikle 2k'dan vazgeçilmemeli.
Zaten 2k düşünüyorum

1080p için 24" üzerini tavsiye etmiyorum, DPI gereksiz fazla düşüyor.
Hocam sizin başka 27 inç 2k monitör tavsiyeniz varmı kavisli olursa daha iyi olur

Geri
Yukarı