5000 TL AM4 işlemci önerisi

Bütçe
5000 TL
5000 TL bütçe olarak sormuş bu da tam 5000 TL bunu alıp OC yapabilir değmez derse de kendisi bilir.

Bence konuyu açan için daha faydalı olacaksa bütçenin tamamen kullanılmasına gerek yok . Yani işlemciye 5000 bütçe ayrıldı diye gidip 5000TL olan işlemci alınmak zorunda değil daha ucuza benzer özellikte bir şey varsa yol göstermek amacıyla onu önermek daha faydalı olur diye düşünüyorum.

5000 TL bütçe olarak sormuş bu da tam 5000 TL bunu alıp OC yapabilir değmez derse de kendisi bilir.

İşlemci aynı işlemci. X modelleri fabrika çıkışlı OC oluyor aralarında neredeyse hiç FPS farkı yok.

Bence konuyu açan için daha faydalı olacaksa bütçenin tamamen kullanılmasına gerek yok bence. Yani işlemciye 5000 bütçe ayrıldı diye gidip 5000TL olan işlemci alınmak zorunda değil daha ucuza benzer özellikte bir şey varsa yol göstermek amacıyla onu önermek daha faydalı olur diye düşünüyorum.
Söylediğiniz mantıklı, ben 5600 ile 5600x arasında fark vardır diye düşünüyordum. Kayda değer bir fark yok, 1.200 TL fark var. Teşekkürler yorumunuz için.

Söylediğiniz mantıklı, ben 5600 ile 5600x arasında fark vardır diye düşünüyordum. Kayda değer bir fark yok, 1.200 TL fark var. Teşekkürler yorumunuz için.
Kutusuz fansız bakmışsınız galiba bende onu diyecektim kutusuz fansız alın. Phantom Spirit 120SE alırsınız yanına bir de OC yaparsınız mis gibi olur.

Geri
Yukarı