5000 TL Bütçeyle Chain Reactiondan NS Bikes Metropolis 2 Almak

Güle güle kullan fakat dh-fr kullanan biri olarak şunu söylemeliyim ki dh-fr yanında bir tane dj mutlaka olmalı.
Evet abi farkındayım biraz zaman geçtikten sonra biraz bütçe ayırmaya çalışacağım o zamana kadar kafam rahat :)

Downhill yapmak için de ayrı bir bütçe lazım. Burak Uzun bir DH parkı yapıyordu diye hatırlıyorum. Bir bak istersen.

Bu arada ekipmansız yola çıkma.
Ekipmansız yola çıkmak sadece çocukların yaptığı iş diye düşünüyorum ben :)

An itibariyle kendi sitesinden sipariş verdim acaba kaç günde gelir @Bulut Uzer

Güle güle kullan, hangi ülkeden, hangi yöntemle gönderildiğine göre değişir. Ama ortalama 10-15 güne gelir diye tahmin ediyorum. Fakat kafama takılan bir şey var. Demo 8'ler o kadar ucuz downhill bisikletleri değil. Fiyatları bu yüzden gümrük sınırını aşıyor. Şahıs adına mı geliyor yoksa firma adına mı? Şahıs adına verdiysen şimdiden söyleyeyim, gümrükten geçmez maalesef.

Güle güle kullan, hangi ülkeden, hangi yöntemle gönderildiğine göre değişir. Ama ortalama 10-15 güne gelir diye tahmin ediyorum. Fakat kafama takılan bir şey var. Demo 8'ler o kadar ucuz downhill bisikletleri değil. Fiyatları bu yüzden gümrük sınırını aşıyor. Şahıs adına mı geliyor yoksa firma adına mı? Şahıs adına verdiysen şimdiden söyleyeyim, gümrükten geçmez maalesef.

Abi amcam Nisan sonunda Kanada’dan getirecek vergi vs de olmayacak böylece

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı