5000 Tl Civarı sistem toplama

Yani MSI Twin Frozr alayım diyorsunuz. Vatan Bilgisayar'da şuan Z97 Gaming 7 ve MSI GTX 780 yok, onları başka bir yerden alsam, Vatan Bilgisayar'a birleştirtmeye götürsem birleştirirler mi? Eğer çok zor değilse parçaları birleştirme işi ben de yapabilirim. Ama bir yerlerine zarar veririm diye korkuyorum da.
Hocam bilmiyorsanız karışmayın derim. Vatan başka yerden alınan parçaları toplamıyor diye biliyorum.

Tabi ki Denedim ama ordan fazla ışık vuruyor sorun monitörle alakalı ne kadar düşürürsem düşüreyim fark etmiyor düşürdükçe ekran kararıyor ama o köşelerden yine daha fazla ışık geldiğini anlayabiliyorsunuz.
Parlaklığı değilde, kontrastı düşürün. Bir de öyle deneyin hocam. ASUS'un böyle bir şeyi gözünden kaçırmasını anlayamadım.

Şöyle de yapabilirsiniz. Vatana gidip ben şu sistemi toplamak istiyorum dersiniz. Eğer ellerinde olmayan parça var ise getirtirebilirler mi onu sorarsınız. Büyük ihtimal yakınlarda olan bir mağazadan çekerler ürünü. 2-3 gün içinde ellerine gelir ürün.

Şöyle de yapabilirsiniz. Vatana gidip ben şu sistemi toplamak istiyorum dersiniz. Eğer ellerinde olmayan parça var ise getirtirebilirler mi onu sorarsınız. Büyük ihtimal yakınlarda olan bir mağazadan çekerler ürünü. 2-3 gün içinde ellerine gelir ürün.
Tamam çok teşekkür ederim, bu arada topladığınız bilgisayar gerçekten güzel, ben de aynısından biraz ilaveler yaparak almayı planlıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı