5000 Tl Civarı sistem toplama

Evet onlar şuan internette yok ama bazı mağazalarda mevcut. Onları bir kontrol et derim.

Hocam bilmiyorsanız karışmayın derim. Vatan başka yerden alınan parçaları toplamıyor diye biliyorum.

Parlaklığı değilde, kontrastı düşürün. Bir de öyle deneyin hocam. ASUS'un böyle bir şeyi gözünden kaçırmasını anlayamadım.

Şöyle de yapabilirsiniz. Vatana gidip ben şu sistemi toplamak istiyorum dersiniz. Eğer ellerinde olmayan parça var ise getirtirebilirler mi onu sorarsınız. Büyük ihtimal yakınlarda olan bir mağazadan çekerler ürünü. 2-3 gün içinde ellerine gelir ürün.

Tamam çok teşekkür ederim, bu arada topladığınız bilgisayar gerçekten güzel, ben de aynısından biraz ilaveler yaparak almayı planlıyorum.

Technopat'ın PC Toplama videolarını izliyorum, pek bir sorun olur mu?
Eğer çok dikkatli izliyor ve dinliyorsanız, ve uzun süredir takip ediyorsanız yapabilirsiniz. Ama "Yok ben risk alamam" derseniz Vatan toplar. Zaten ücretsiz yapıyorlar.

Eğer çok dikkatli izliyor ve dinliyorsanız, ve uzun süredir takip ediyorsanız yapabilirsiniz. Ama "Yok ben risk alamam" derseniz Vatan toplar. Zaten ücretsiz yapıyorlar.
Ama işte tek sorunum Vatan'dan alınmayan parçaları toplamıyorlar sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…