5000 TL drone önerisi

Niuren

Femtopat
Daha fazla  
En fazla 5000-5000 bütçeli drone arıyorum. Evde, bahçede ve pikniklerde vs kullanmak için kamera özellikli bir model istiyorum. İnternetten aden E58 Pro 4K modelini buldum dün 4900TL idi bugün 5300 olmuş geri.

Açıkçası 5000 lira vermeye değer mi bilemiyorum çünkü dediğim gibi sadece evde/bahçede piknikte vs kullanmayı düşünüyorum. Ama 5000 lirayı verip daha sağlam vs olsa daha iyi olur diye de düşünüyorum. Daha ucuza bir drone alsam sağlam olur mu yıllarca götürür mü, yoksa aden E58 Pro modelini veya varsa başka önereceğiniz drone mu almak daha mantıklı, karar veremedim. Şimdiden teşekkürler.

bende aynı fiyatlarda birşey arıyorum ama e58 pro baya eski model fırcasız motor değil rüzgar direnci az görüntüsüde cok iyi değil ama kamerası mükemmel olmasın öğreneyim dersen corby anka pro modeli var cx019 diye geciyor fırcasız motorlu onu değerlendirebilirsin

bende aynı fiyatlarda birşey arıyorum ama e58 pro baya eski model fırcasız motor değil rüzgar direnci az görüntüsüde cok iyi değil ama kamerası mükemmel olmasın öğreneyim dersen corby anka pro modeli var cx019 diye geciyor fırcasız motorlu onu değerlendirebilirsin
Akakçe de en ucuzu 7349tl gözüküyor bunun, o kadar çıkamam maalesef.

fırcasız motorlu
Fırçalı, fırçasız motor farkları ne oluyor pek bilgim yok?

Benim gibi olmanızı, hevesinizin kırılmasını istemem ama izin almadan uçurursanız cezası 400K'yı bulabiliyor.

Geri
Yukarı