5000 TL ekran kartı önerisi

😎😎😎😎😎

Bilmiyorum hocamda yükseltmek istemiyorum şimdilik kenarda 15 k param var ama bilmiyorum 1650'yi satabilsem belki yükseltirim ama satılmaz ha bu demek değilki 1650'den memnun değilim memnunum ama giriş seviye bir kart RDR 2 de orta düşük yüksek karısık 55 70 FPS civarı alıyorum.

Ü

Peki hocam bir şey soracağım benim kart 2 aylık falan kutusu garantisi her şeyi var kaç TL'ye gider.

Kendi konunu açarsan daha çok yardım alabilirsin arkadaşın konusunu baltalamaya gerek yok değil mi?

Peki hocam bir şey soracağım benim kart 2 aylık falan kutusu garantisi her şeyi var kaç TL'ye gider.

En iyi ihtimalle 2K diyorum ben. O da uzun yıllar garantisinin hakkına.

Kendi konunu açarsan daha çok yardım alabilirsin arkadaşın konusunu baltalamaya gerek yok değil mi?

Katılıyorum bu kadar cevap yeterli. Konu sahibi geldikten sonra artık.

Rx 6600 dururken RTX 3050 (veya aşağısı neyse) alınmaz. Rx 6700/XT alınabiliyorken RTX 3060 alınmaz. Kaldı ki 3060 serisinde Nvidia resmen dolandırıcılık yapıyor. RTX 3060 8gb varyasyonu öyle kırpılmış ki ona artık 3060 demek hakaret olur. Nvidia'da alabileceğiniz kartlar var, uygun bulursanız RTX 2060super (düzü değil) RTX 3060ti veya üstü. Cuda, AI hızlandırması veya iyi RT performansı isterim diyorsan RTX 3070 veya üzerine bakacaksın. PC'de prodüksiyon yapıyorsan zaten fiyat farkına takılma.

Geri
Yukarı