5000 TL FHD 24" Gaming monitör önerisi

tpfk92

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF Gaming A15 507XI
Asus TUF Gaming VG27AQ
XPG Summoner Cherry MX Red Switch
Razer Deathadder V2
Razer Blackshark V2 X
Meslek
Mühendis
Merhaba herkese. Arkadaşım için monitör bakıyoruz. Bütçe maksimum 5000 TL. FHD 24 inç 144/165 Hz olacak şekilde önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha arttırıp 27 inç. QHD alabilirsin Güzel indirimler oluyor amazonda takip et. Acer veya viewsonic düşüyor.

Biraz daha arttırıp 27 inç. QHD alabilirsin Güzel indirimler oluyor amazonda takip et. Acer veya viewsonic düşüyor.
Biraz daha artırıp 27" QHD alabileceğimizin farkındayız teşekkürler, bu bütçeye bir öneriniz varsa yazın lütfen konuya.

Biraz nazik.

200 300 daha ekleyip daha kaliteli model alabilirsin.

Amazon'da yeni indirime girdi sanırım, VG249Q şu an 4399 TL, onu almaya karar verdik, teşekkürler.

-----------------
@Criesley hocam ilk mesajda belirtmeyi unutmuşum sonra da düzeltemedim, IPS panel alması taraftarayım ben. Kendim şu an Asus VG27AQ kullanıyorum, arkadaşa da dediğim gibi VG249Q modelini aldık şimdi. Tekrar teşekkürler.

Amazon'da yeni indirime girdi sanırım, VG249Q şu an 4399 TL, onu almaya karar verdik, teşekkürler.

-----------------
@Criesley hocam ilk mesajda belirtmeyi unutmuşum sonra da düzeltemedim, IPS panel alması taraftarayım ben. Kendim şu an Asus VG27AQ kullanıyorum, arkadaşa da dediğim gibi VG249Q modelini aldık şimdi. Tekrar teşekkürler.
Güle güle kullanın hocam.

Geri
Yukarı