5000 TL FPS ve Gündelik kullanım İçin Monitör Önerisi

Bütçe
5000

Minemosyne

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, şu an 144 Hz AOC C27G1 kullanıyorum. Curved ve büyüklüğünü sevsem de görüntünün Full HD ya da daha küçük monitörlerdeki kadar kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca güneşli havalarda az da olsa güneş alsa ekranın görünürlüğü iyice azalıyor. Bu sebeplerden elimdekini satıp 5000 TL bir bütçe ile yeni bir monitör almak istiyorum. Genellikle FPS (EFT, Rust) oynuyorum ve gündelik ödev, kod gibi işlerde kullanıyorum. En küçük 23.8 olacak şekilde bir monitör istiyorum. Curve olmak zorunda değil. 3060 Ti ile kullanacağım. 4K oyun oynayayım gibi bir isteğim yok. Canlı gözüksün, oyunlarda gündelik film gibi şeylerde tatmin etsin yeterli. Şimdiden teşekkürler.

Kardeşim bir 500TL daha katabilirsen daha 2 gün oldu bende monitoru alalı çok memnunum vatan bilgisayarda Lenovo Legion Y27-30 modeli var piyasa fiyatı şu anda en düşük vatan bilgisayarda 5500 TL özelliklerine de bak hoşuna giderse kampanya bitmediyse kaçırma al derım.

Aynen bu kardeşim.

Over clock ile 180 Hz yapabiliyorsun ben yaptım.

27 inç;

25 inç;

Kardeşim bir 500TL daha katabilirsen daha 2 gün oldu bende monitoru alalı çok memnunum vatan bilgisayarda Lenovo Legion Y27-30 modeli var piyasa fiyatı şu anda en düşük vatan bilgisayarda 5500 TL özelliklerine de bak hoşuna giderse kampanya bitmediyse kaçırma al derım.
Aynen bu kardeşim.

Over clock ile 180 Hz yapabiliyorsun ben yaptım.
27 inç;

25 inç;
Hocamlar önerileriniz için teşekkürler. Güzel duruyor fakat 27 inç oluşu biraz beni düşündürüyor. Görüntü daha küçük boyuttakiler kadar kaliteli verebiliyor mu ?

Hocamlar önerileriniz için teşekkürler. Güzel duruyor fakat 27 inç oluşu biraz beni düşündürüyor. Görüntü daha küçük boyuttakiler kadar kaliteli verebiliyor mu ?
Hayır. 27 inç kullanıyorum. 24 inç daha net görüntü veriyor. Fakat 27 inçten 24 inçe geçince küçük geliyor. Kullandıkça alışıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı