5000 TL GTX 1060 Sistem Toplama

Dejavu0707

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba..
Arkadaşlar 5000 TL bütçem var. Üst düzey oyuncu bilgisayarı toplamak istiyorum. Sormak istediğim, aklıma takılan bazı sorular var yardımcı olursanız sevinirim. Öncelikle AMD tabanlı bilgisayar toplamak istemiyorum, kesinlikle Intel tabanlı olmalı. Bu bileşenler dar boğaz yapar mı ya da ileride bana bir sıkıntı çıkarır mı? Neler eklenip çıkarılabilir? Önerilerinizi ver yorumlarını bekliyorum.
a.png
s.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba..
Arkadaşlar 5000 TL bütçem var. Üst düzey oyuncu bilgisayarı toplamak istiyorum. Sormak istediğim, aklıma takılan bazı sorular var yardımcı olursanız sevinirim. Öncelikle AMD tabanlı bilgisayar toplamak istemiyorum, kesinlikle Intel tabanlı olmalı. Bu bileşenler dar boğaz yapar mı ya da ileride bana bir sıkıntı çıkarır mı? Neler eklenip çıkarılabilir? Önerilerinizi ver yorumlarını bekliyorum.
Eki Görüntüle 240602 Eki Görüntüle 240603
İlla 1060 toplayacaksan işlemciyi ve RAM yükselterek bu bilgisayarı kullanabilirsin. Veya direk bunu alabilirsin.

Herkese merhaba..
Darboğaz yapıp yapmayacağını internetten veya youtubedeki testlerden öğrenebilirsin parçaları yazıp.

Dosya Ekleri

• SİSTEM.pdf
    130 KB · Görüntüleme: 111
Herkese merhaba..
Bu sistemden daha iyi birşey toplayamadım elimden geleni yaptım sistem GTX1070 ve 144 Hz bir monitör ile taçlandırılmış durumda.:)

Teşekkür ederim dostum inceliyorum :)
benim profilimdeki sisteme bakabilirsin
veya buraya resim yüklüyorumEki Görüntüle 240677 Eki Görüntüle 240678 Eki Görüntüle 240679
Amd istemiyorum dostum :)

Teşekkür ederim dostum inceliyorum :)
benim profilimdeki sisteme bakabilirsin
veya buraya resim yüklüyorumEki Görüntüle 240677 Eki Görüntüle 240678 Eki Görüntüle 240679
Amd istemiyorum dostum :)

O monitörü öneriyor musun? Veya kullandın mı daha önce?
Şahsen kullanmadım ama vatan computerde bakın bu fiyatlarda çok az monitör var. İstiyorsan şu anda vievsonic de KDV indirimi var bi bak istersen.

Bence 5000 TL bilgisayar alacaksan 16 GB RAM almalısın.

Arkadaşımızın bütçesi 5000 TL yani az değil. Üstelik kendisi üst düzey oyun oynayabileceği bir bilgisayar istiyor. Üst düzey bir oyuncu bu kadar parayı verdikten sonra sizce de iyi bir monitörü haketmiyor mu ? :)

Amd istemiyorum lafını duyduktan sonra bu konuyu ciddiye almamaya başladım...

O kadar bütçe ile GTX 1070'li sistem toplamak varken GTX 1060'lı sistem toplamak amatörlüktur.

Son düzenleme:
Hız aşırtma yapabileceğin ve daha ileriye dönük bir AMD sistem toplamak varken neden vasat bir İntel sistem toplamak istiyorsun onuda anlamış değilim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı