5000 TL günlük kullanım için laptop önerisi

Mendax

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta belirttiğim bütçede günlük kullanım için bir bilgisayar arıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hocam bütçeyi aşığıyor ama dediğiniz fiyata iyi laptop yok.

Hocam bir de bu var dediğiniz fiyata ama işlemcisi falan kötü yani sadece internette gezersiniz bir de düşük sistemli oyunları oynayabilirsiniz.

Hocam bütçeyi aşığıyor ama dediğiniz fiyata iyi laptop yok.

Hocam bir de bu var dediğiniz fiyata ama işlemcisi falan kötü yani sadece internette gezersiniz bir de düşük sistemli oyunları oynayabilirsiniz.
Hocam bilgisayarı babam kullanacak o yüzden bilgisayarda oyun falan oynanmayacak sadece belirttiğim gibi internette gezinmek film izlemek için falan kullanılacak.

Hocam son attığım laptop ideal o zaman ama çok uzun götürmez diye tahmin ediyorum. Yani hocam 5 yıl sonra kasma donma yaşayabilirsiniz.

@alperr13 Hocam bütçeyi 6500'e kadar yükseltneyi düşünüyorum da sizin attığın HP'yi almak mı mantıklı olur yoksa başka bir model mi önerirsiniz?

Hocam kusura bakmayın bugün işlerim biraz yoğundu foruma hiç bakamadım evet hocam özellik bakımından HP almak daha mantıklı ama ben servisleri kötü diye duydum.

Hocam kusura bakmayın bugün işlerim biraz yoğundu foruma hiç bakamadım evet hocam özellik bakımından HP almak daha mantıklı ama ben servisleri kötü diye duydum.

Hocam o zaman geriye başka çare kalmıyor attığım Acer özellik olarak kötü ama anladığım kadarıyla HP'nin servisi kadar kötü değildir diye tahmin ediyorum zaten günlük kullanılacak ve en iyi laptop olsa bile illa bir gün kasma donma yaşayacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı