5000 TL günlük kullanım için Laptop önerisi

CrossBench

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
5000 TL'yi çok aşmayacak şekilde (biraz zorlarsak 6000 TL) günlük kullanıma uygun, Excel işlemlerinde de kullanılabilecek, işlemci ve SSD kapasitesi yönünden avantajları olan bir cihaz arıyoruz arkadaşım için.
Kendim baktım bazı fikirlerimde var. Fakat genel görüş nedir bu fiyat aralığında onu öğrenmek istiyorum.

5000 TL'yi çok aşmayacak şekilde (biraz zorlarsak 6000 TL) günlük kullanıma uygun, Excel işlemlerinde de kullanılabilecek, işlemci ve SSD kapasitesi yönünden avantajları olan bir cihaz arıyoruz arkadaşım için.
Kendim baktım bazı fikirlerimde var. Fakat genel görüş nedir bu fiyat aralığında onu öğrenmek istiyorum.

Sadece günlük işler için 5000 TL fiyat bence fazla.

Bir bakmanızı tavsiye ederim. Özellikle Excel işlevlerinde hem ekran hem de özellik bakımından günlük kullanım için güzel geldi bana.

Diğer bir seçenek ise, 9.Nesil İntel, daha performanslı ve hızlı bir cihaz.

Sadece günlük işler için 5000 TL fiyat bence fazla.

İllaki o fiyat olmak zorunda değil yani Daha aşağısıda uygun varsa alınır. Fazladan niye para verdirelim. :)

Bir bakmanızı tavsiye ederim. Özellikle Excel işlevlerinde hem ekran hem de özellik bakımından günlük kullanım için güzel geldi bana.

Diğer bir seçenek ise, 9.Nesil İntel, daha performanslı ve hızlı bir cihaz.

10. nesiller çıktı piyasaya.
İlk bilgisayarda SSD kapasitesi gayet iyi. Diğer GTX 1050'li bilgisayarda olabilir ama kapasite 256 GB yerine 500 olsaymış keşke. Bir de bir bayan kullanacağı için abartı kaçabilir.

Geri
Yukarı