5000 TL ile sistem toplama

Son düzenleme:
Hocam en iyisi biraz bütçe yükseltip ;
Ryzen 3600(uygunsa düşürülebilir) ve RTX 2060'lı olacak şekilde en cüzi miktarlarda bir sistem kurmak.
240 GB SSD
1 TB HDD koyacağım. Sizin önereceğiniz varsa bekliyorum.

Hocam en iyisi biraz bütçe yükseltip ;
Ryzen 3600 ve RTX 2060'lı olacak şekilde en cüzi miktarlarda bir sistem kurmak.
240 GB SSD
1 TB HDD koyacağım. Sizin önereceğiniz varsa bekliyorum.
Hocam 5000TL diye başlık açıyorsunuz, fazla oyun oynamayacağım diyorsunuz ve şimdi bir anda böyle bir fiyat-kalite artışı beni çok şaşırttı? En iyisi başka bir başlık açın, orada detaylı olarak açıklama yapın. Yardımcı olanların sayısı da fazla olacaktır. İsterseniz kendiniz de toplayabilirsiniz, o konuda benden çok daha iyileri var bu forumda. Bu arada unutmadan, 3600 alırsanız soğutucu için de ekstra para harcamanız gerecek. Çünkü stok soğutucu yetersiz. Bence 3300X alın, hem ısınmıyo hem de oyun performansı neredeyse aynı ve 2060'ı besleyebiliyor. Bu arada benden size tavsiye, RX 5600 XT alın çünkü aynı performans fakat daha ucuza edinilebiliyor. 😀

Hocam 5000TL diye başlık açıyorsunuz, fazla oyun oynamayacağım diyorsunuz ve şimdi bir anda böyle bir fiyat-kalite artışı beni çok şaşırttı? En iyisi başka bir başlık açın, orada detaylı olarak açıklama yapın. Yardımcı olanların sayısı da fazla olacaktır. İsterseniz kendiniz de toplayabilirsiniz, o konuda benden çok çok daha iyiler var forumda. Bu arada unutmadan, 3600 alırsanız soğutucu için de ekstra para harcamanız gerecek. Çünkü stok soğutucu yetersiz. Bence 3300X alın, hem ısınmıyo hem de oyun performansı neredeyse aynı.
Hocam açıkcası niye böyle bir anda yükselttim çünkü monitördü, klavyeydi falan derken 7 bin TL'yi buluyor. 1-2 daha ekleyip daha kaliteli bir şey alayım diye düşündüm.

Hocam açıkcası niye böyle bir anda yükselttim çünkü monitördü, klavyeydi falan derken 7 bin TL'yi buluyor. 1-2 daha ekleyip daha kaliteli bir şey alayım diye düşündüm.
Hazır Teknobiyotik'den sistem bakayım isterseniz? Kasa için bütçe söyler misiniz? Ayrıca ucuza monitör de tavsiye edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı