5000 TL ile sistem toplama

Hocam monitörle birlikte 350 TL klavye 200 TL mouse dahil 8- 8 buçuk bin TL ayırabilirim.
Klavye-mouse için bir şey diyemem. 1500TL monitör önerebilirim. Bu fiyata kaçmaz bence. İçinden DP kablosu çıkmıyor. VP249QGR. Paugge veya ucuz olsun isterseniz Inca alabilirsiniz kablo olarak. Siz şimdi bana kasa için bir bütçe verir misiniz?

Kurulum dahildir. Bu arada iyice Teknobiyotik satış elemanı gibi oldum. 😀 Fakat daha kolay geliyor. İstersez daha bilgili kişilere tek tek de toplattırabilirsiniz çünkü bütçeniz bayağı güzel. Hazır almanız şart değil yani bu bütçede... Ama aklınızda bir şekil oluşur diye umuyorum. Bu arada ekran kartı RX 5600 XT. Sitede RTX 2060 yok, RTX 2060 Super var.
Screenshot_20200712-003443_Chrome.jpg

Kurulum dahildir. Bu arada iyice Teknobiyotik satış elemanı gibi oldum.😀 Fakat daha kolay geliyor. İstersez daha bilgili kişilere tek tek de toplattırabilirsiniz çünkü bütçeniz bayağı güzel. Hazır almanız şart değil yani bu bütçede... Ama aklınızda bir şekil oluşur diye umuyorum. Bu arada anakart RX 5600 XT. Sitede RTX 2060 yok, RTX 2060 Super var.Eki Görüntüle 612945
Bu sistem gerçekten çok hoş olmuş hocam kesinlikle 1. sıramda. Çok teşekkürler alıp kullanmak nasip olursa konu açıp sizi etiketleyeceğim. Sabırla yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.

Bu sistem gerçekten çok hoş olmuş hocam kesinlikle 1. sıramda. Çok teşekkürler alıp kullanmak nasip olursa konu açıp sizi etiketleyeceğim. Sabırla yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.
Sağ olun. Tavsiyem bana çok da güvenmemeniz. 😀 Benden çok daha iyi bu konuları anlayanlar var. Siz yine de ayrıca konu açın, onlardan da tavsiyeler alın, aklınıza bu yatarsa bunu alırsınız. Sonuçta 1 kere para veriliyor, almışken iyisini alın ki ileride pişman olup bana sövmeyin. 😂 Bir de hazır alırsanız direkt tak-çalıştır olarak eve kargolanıyorlar. Ayrı ayrı alırsanız sizin kurmanız gerekecek. Bu arada üstteki cevabımı en iyi cevap olarak seçebilir misiniz?

Sağ olun. Tavsiyem bana çok da güvenmemeniz. 😀 Benden çok daha iyi bu konuları anlayanlar var. Siz yine de ayrıca konu açın, onlardan da tavsiyeler alın, aklınıza bu yatarsa bunu alırsınız. Sonuçta 1 kere para veriliyor, almışken iyisini alın ki ileride pişman olup bana sövmeyin. 😂 Bir de hazır alırsanız direkt tak-çalıştır olarak eve kargolanıyorlar. Ayrı ayrı alırsanız sizin kurmanız gerekecek. Bu arada üstteki cevabımı en iyi cevap olarak seçebilir misiniz?
Hocam konu olarak seçildiği için en iyi cevap seçilmiyor :(

Geri
Yukarı