5000 TL IPS panel monitör önerisi

Çevremde MSI G2412 kullanıp memnun olan tanıdığım olduğu için şahsen bende ona yakınım. Araştırırken G244F modelini de gördüm farklarını anlayamadım tasarım dışında. MSI kısmına daha sıcağım yani bahsettiğiniz spuda aradaki 1300 1400'lük farka değecek gözle hissettircek bir fark yoksa gerek olduğunu düşünmüyorum. Gigabyteında indirime girdiğini ve çok fazla tercih edildiğini gördüm ama genel olarak yorumlar 1 ölü piksel çıktında şey çok gördüm. Bunlar ışığında sizde onaylarsanız MSI en dengeli seçenek gibi benim için.

G244F'i pek önermiyorum. Yapısal olarak bir MSI olsa da panel olarak beğenmedim. HKC'nin paneli var. HKC kötü bir firma değil ama orta ölçekli bir panel üretici. Arçelik ve Vestel'de kullanıyor. Ucuz TV'lerde görüyorum. Pek uzun ömürlü olmayacak izlenimi var içimde ondan es geçiyorum.
AOC SPU ise karma kullanıma hitap eden F/P ürün potasında TOP'lardan biri. HP Omen 25i ile AOC SPU'yu çok severim. Bir de MSI Optix MAG245R Monitör bu MSI'yı çok beğenirim. Fakat bu model artık yok. Yerine G2412 tercih edilebilir. Panel olarak aynı familyanın devamı. Seçiminizde sizi de mantıklı buluyorum. 👍

G244F'i pek önermiyorum. Yapısal olarak bir MSI olsa da panel olarak beğenmedim. HKC'nin paneli var. HKC kötü bir firma değil ama orta ölçekli bir panel üretici. Arçelik ve Vestel'de kullanıyor. Ucuz TV'lerde görüyorum. Pek uzun ömürlü olmayacak izlenimi var içimde ondan es geçiyorum.
AOC SPU ise karma kullanıma hitap eden F/P ürün potasında TOP'lardan biri. HP Omen 25i ile AOC SPU'yu çok severim. Bir de MSI Optix MAG245R Monitör bu MSI'yı çok beğenirim. Fakat bu model artık yok. Yerine G2412 tercih edilebilir. Panel olarak aynı familyanın devamı. Seçiminizde sizi de mantıklı buluyorum. 👍
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. 1 hafta içinde alıcam anladığım kadarıyla aoc Spunun çok büyük bir farkı yok msi G2412 den kullanıcam seçimimi. İndirim olursa spuda ozaman değişir fikrim :)

MSI vs 24G2S/BK (Amazon'daki model) arasindan hangisini onerirsiniz?
Bu konuda bilgili olmadığımdan herhangi bir fikirde bulunup yönlendirme yapmam doğru olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı