5000 TL kablosuz veya kablolu oyuncu kulaklık önerisi

Bütçe
5000

Gksuuu

Hectopat
Yeni kulaklık alacağım, eskisi sıkıntı yaratmaya başladığı için. Oyun oynuyorum, müzik dinliyorum dizi falanda izliyorum, önerileriniz nelerdir?

Bunun v2 x olanını kullanıyorum,bunu almayı düşünnüyorum.

V2 x kullanıyorum, ama ses yükseltip alçaltmadan sağ solda ses dengesi bozuluyor, ayrıca mikrofonu bazen dinlediğim şeyin sesini veriyor.
Hocam ses tekerleği ortadayken bende de oluyor o sorun fakat ortanın altında veya üstünde sorun yok. Mikrofonla alakalı da sorun yaşamadım hiç çok şükür. Ses kartınızla alakalıdır belki. Jak girişli versiyonu mu var sizde de ?

Hocam ses tekerleği ortadayken bende de oluyor o sorun fakat ortanın altında veya üstünde sorun yok. Mikrofonla alakalı da sorun yaşamadım hiç çok şükür. Ses kartınızla alakalıdır belki. Jak girişli versiyonu mu var sizde de ?
3.5mm girişli versiyonu var.

Ses kartımda sorun olduğunu düşünmüyorum,anakartı yeni aldım zaten rog strix b550.

Geri
Yukarı