5000 TL laptop önerisi

Günlük kullanım için alınacak. Bu fiyat aralığında hangi bilgisayarı tavsiye edersiniz? Bütçe 5000 TL'yi biraz aşabilir.

Kalan parayla 8 GB RAM ekleyin oyun performansı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Casper'dan uzak durun her modeli kötü.

Kalan parayla 8 GB RAM ekleyin oyun performansı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Casper'dan uzak durun her modeli kötü.
Attığınız Lenovo'da 512 GB SSD var, Casper'da 240 GB. Ayrıca Lenovo'daki Ryzen 3 5300U, Casper'daki i5 10210U'dan iyi sanırım, değil mi? Ben pek anlamam, ama işlemci karşılaştırmaları yapan sitelere baktım, AMD'nin puanı daha fazla. Lenovo almak daha mantıklı geldi.

Attığınız Lenovo'da 512 GB SSD var, Casper'da 240 GB. Ayrıca Lenovo'daki Ryzen 3 5300U, Casper'daki i5 10210U'dan iyi sanırım, değil mi? Ben pek anlamam, ama işlemci karşılaştırmaları yapan sitelere baktım, AMD'nin puanı daha fazla. Lenovo almak daha mantıklı geldi.
Eğer ekran önemli ise bu cihazda TN ekran var. Yani görüş açısı kısıtlı görüntüsü IPS'e göre kötü, yandan bakıldığında falan neredeyse hiçbir şey göremezsiniz.

Bahsedilen Acer Aspire 3 modelinin kasa kalitesi, pil ömrü, ekran kalitesi çok da iyi değil. Bence Lenovo Ideapad 5 iyidir. Zaten günlük kullanım için alacağınızı belirtmişsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı