5000 TL Laptop Önerisi

Alonly

Kilopat
Daha fazla  
Gaming laptop almayı düşünüyorum ama çok kararsızım. Ne alacağımı bilemiyorum. Limitim 5000 TL ve monster aklıma yatan tek marka. Önerisi olan varsa dinliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop'u önermem ama durumunuz müsait değil ise bunu öneririm 6K TL den düşmüş bence kaçırmayın.
MSI GL72 7RD-292XTR Intel Core i7 7700 3.6GHz / 4.2GHz 8GB Fiyatı

Diğerlerine nazaran ekran kartında M ibaresi yok ve işlemcide HQ ibaresi yok. 2GB VRam olsada ekran kartında M olmaması çok büyük avantaj M %75'ini kullanmanızı sağlar, ve buda FPS de çok büyük dez avantaj olur.

@Silinen üye sende bir el atabilir misin?

Laptop'u önermem ama durumunuz müsait değil ise bunu öneririm 6K TL den düşmüş bence kaçırmayın.

Diğerlerine nazaran ekran kartında M ibaresi yok ve işlemcide HQ ibaresi yok. 2GB VRam olsada ekran kartında M olmaması çok büyük avantaj M %75'ini kullanmanızı sağlar, ve buda FPS de çok büyük dez avantaj olur.

İçinde GTX 1050 var, o fiyat bandında 1050Ti varken bunu almak büyük hata olur.
Acer Aspire VX 15 15,6 Zoll Full-HD IPS , 4GB GDDR5: Amazon.de: Computer & Zubehör Önsiparişte ve TR'ye gönderimi var. Amazon.de desteğe yazarsanız size tam satış tarihi hakkında bilgi verebilirler. Hatta direk telefonla görüşme isteyip sorun. i7 7700HQ+512GB SSD+GTX 1050 Ti bence kaçmaz.

Son düzenleme:

Geldim hocam :3

Tamam anladım. Hocam bence Laptop değil de masaüstü almalısınız.

Eğer taşınması önemli ise bilemem tabii ama değilse kesinlike masaüstü öneririm.

İçinde GTX 1050 var, o fiyat bandında 1050Ti varken bunu almak büyük hata olur.
Acer Aspire VX 15 15,6 Zoll Full-HD IPS , 4GB GDDR5: Amazon.de: Computer & Zubehör Önsiparişte ve TR'ye gönderimi var. Amazon.de desteğe yazarsanız size tam satış tarihi hakkında bilgi verebilirler. Hatta direk telefonla görüşme isteyip sorun. i7 7700HQ+512GB SSD+GTX 1050 Ti bence kaçmaz.
Ben amazon dan alışveriş yapmayı pek sevmiyorum hocam.

Gümrük falan çok uğraştırıyor.

Acer Aspire VX 15 15,6 Zoll Full-HD IPS , 4GB GDDR5: Amazon.de: Computer & Zubehör Bu makinede sağlammış hocam.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı