5000 TL laptop tavsiyesi

Laptoplar biraz tuzlu bende aldım 7bine bi işe yaramıyor oyunlarda eğer full oyun oynamak için alıyorsan iş için filan almıyorsan önermem laptop almanı çok ısınıyor aga altına 300 tllik soğutucu aldım 5 derece etkiliyor.
Ben kendime almıyorum dostum ya yakın bir arkadaşım için bende masaüstü tavsiye ettim aslındada binalarında portta yok telefondan kullanacak interneti bide yer yok diyor evde zaten oynadığı oyun Valorant yada knight online ona göre bişeyler araştırıyorum işte daha iyi anlayanlar vardır diye tavsiye arayışındayım 😅

Selam arkadaşlar, 5000TL'ye kadar Gaming laptop diyeceğim dilim varmıyor da oyun oynayabileceğimiz (Valorant LoL ) çok fazla grafikli oyun oynamıyoruz zaten, bir laptop arıyorum 2.el ya da 0 fark etmez açıkcası. Önerebileceğiniz bu fiyata iyi bir laptop varsa tesekkür ederim.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...m-256-ssd-1tb-hdd-gtx1050-4gb-876448651/detay çok rahat oynarsınız oyunları fakat biraz fazla ısınacak ayriyeten sogutucu almanızı oneririm

Evet hp laptoplarda ısınma sorunu çok oluyordu kendisine atıyorum burada tüm yardım eden arkadaşlarımızın attığı bilgisayarları kararı kendisine bırakıcam

Yeni konular

Geri
Yukarı