5000 TL monitör dahil sistem önerisi

Hocam internette bir sürü videolar var siz yapın internet kafeyi önermem parça çalıyorlar
hocam ben kırarım anakartı felan hiç uğraşamam
Bilmiyorum sormak lazım para karşılığı yapabilir Vatan-Medimarkt gibi yerlerde para karşılığı yapabilir.
termal macun nasıl

Hocam ben kırarım anakartı falan hiç uğraşamam

Hocam tecrübeyle oluyor her şey. Her şeyi hazır istersen çok işimiz var hocam. Diyelim ki sistemi kurdunuz ve hata veriyor ( driver hatası gibi veya büyük sorunlar BIOS güncellemesi gerektiği zamanlar da vb.) 100TL verip internet kafeyemi götürceksiniz?

Hocam tecrübeyle oluyor her şey. Her şeyi hazır istersen çok işimiz var hocam. Diyelim ki sistemi kurdunuz ve hata veriyor ( driver hatası gibi veya büyük sorunlar BIOS güncellemesi gerektiği zamanlar da vb.) 100TL verip internet kafeyemi götürceksiniz?

Sen elle mi yaptın senin PC'yi? Eğer kırılırsa anakart almak zorundayım, bu riski göze almalı mıyım? Yoksa 100 TL verip hiç risk almamak mı?

Sen ellemi yaptın senin PC'yi eğer kırılırsa anakart almak zorundayım bu riski göze almalı mıyım fakat 100 TL verip hiç risk almamak mı?

Hocam kaba davranırsan tabii ki kırılır ben de babamdan öğrendim şu an her şeyi kendim yapabiliyorum. Ancak ben internet kafeye güvenmem. Güvendiğiniz bir arkadaşınız varsa bilgili 100TL'yi ona verin çünkü internet kafeler cidden parça çalıyor şahit bile oldum bu duruma. Ayrıca onların hiçbir şey bildiği yok dedem daha fazla bilgili

SSD olarak şuanki kullandığım ssdyi söküp takmak ?

Yeni konular

Geri
Yukarı