5000 TL monitör önerisi

Bütçe
5000

Teşekkür ederim hocam bunun 27 inchini alacağım.

Hocam fikirlerim anlık değişiyor herkes çok sağ olsun çok iyi tavsiyeler veriyorsunuz. Ama bu AOC güzel duruyor 500 TL arttırılıp alınabilir.

AMD FreeSync kullanıyor zaten G-Sync'e gerek yok. Ve monitördede FreeSync özelliği var.

Hocam 27 inch AOC almayı düşünüyorum ne diyorsunuz ?

Yakından kullanmayacaksanız FHD 27inç alabilirsiniz. Yakından kullanacaksanız önermem.
Hocam ben de bundan almayı düşünüyordum da 70 cm falan uzaktan kullanıyorum şu anki monitörü 27 inç alsam piksel sayma durumu vs. olur mu?

Teşekkür ederim hocam bunun 27 inchini alacağım.

Hocam fikirlerim anlık değişiyor herkes çok sağ olsun çok iyi tavsiyeler veriyorsunuz. Ama bu AOC güzel duruyor 500 TL arttırılıp alınabilir.

Hocam 27 inch AOC almayı düşünüyorum ne diyorsunuz ?
Rica ederim hocam.

Bütçe çıkarsa 27G2SPU alınır. Ya da 24G2SPU. VA bunlar ve asla alınmaz.

Hocam gelince yorumlarınızı belirtebilir misiniz?
Ben de almak istiyorum da piksel sayma muhabbetinden falan korkuyorum, onu merak ediyorum. Monitörü ne kadar uzaklıkta kullandığınızı da belirtirseniz sevinirim.

Tabii hocam geldigi zaman söylerim.

Hocam gelince yorumlarınızı belirtebilir misiniz?
Ben de almak istiyorum da piksel sayma muhabbetinden falan korkuyorum, onu merak ediyorum. Monitörü ne kadar uzaklıkta kullandığınızı da belirtirseniz sevinirim.

Hocam merhaba tekrardan iyi akşamlar. Monitörüm geldi ve ilk izlenim olarak şunu söylebilirim ki pixel sayma muhabbeti falan gayet net ve güzel. (yani benim monitör modelimde böyle diğerlerini bilemem) monitöre ortalama yaklaşık 45 cm filan mesefade duruyorum ve hiçbir sıkıntı yok tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Tabii hocam geldigi zaman söylerim.

Hocam merhaba tekrardan iyi akşamlar. Monitörüm geldi ve ilk izlenim olarak şunu söylebilirim ki pixel sayma muhabbeti falan gayet net ve güzel. (yani benim monitör modelimde böyle diğerlerini bilemem) monitöre ortalama yaklaşık 45 cm filan mesefade duruyorum ve hiçbir sıkıntı yok tavsiye ederim.
Teşekkürler hocam itopyadan mı aldınız amazondan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı