5000 TL monitör önerisi

Bütçe
5000
Selam iyi Forumlar, ayrı konu açmak istemedim bende 6000'e kadar 12 taksitli Hepsiburada Limiti ile ekran almak istiyorum. RTX 3070 için Hepsiburada limiti ile ne alabilirim önerisi olan var mı? (Dipnot: 2 ekran alacağım. Destiny 2, Warframe ve yüksek grafikli oyunlar için, Espor veya benzeri oyun oynamıyorum.)

Selam iyi Sosyaller, ayrı konu açmak istemedim bende 6000'e kadar 12 taksitli Hepsiburada Limiti ile ekran almak istiyorum. RTX 3070 için Hepsiburada limiti ile ne alabilirim önerisi olan var mı? (Dipnot: 2 ekran alacağım. Destiny 2, Warframe ve yüksek grafikli oyunlar için, Espor veya benzeri oyun oynamıyorum.)

24 inc ise
Alınabilecek en iyi monitörlerden birisidir Legion.

İncelemem mevcut:

27inc istiyorsan yukarıdaki Y27 olan versiyon

24 inc ise
Alınabilecek en iyi monitörlerden birisidir Legion.

İncelemem mevcut:

27inc istiyorsan yukarıdaki Y27 olan versiyon

Dönüşünüz için çok teşekkür ettim. Monitör çok iyi fakat limit ile bayağı faiz koyuyor ve 0.5ms abartılı geldi bana 1ms idare ederim. 3.5tan 5.5K ya kadar 24 inç monitör bol aralarında kaldım bunların arasından önereceğiniz bir model var mı peki?

Dönüşünüz için çok teşekkür ettim. Monitör çok iyi fakat limit ile bayağı faiz koyuyor ve 0.5ms abartılı geldi bana 1ms idare ederim. 3.5tan 5.5K ya kadar 24 inç monitör bol aralarında kaldım bunların arasından önereceğiniz bir model var mı peki?

MPRT değeri 0.5ms. MPRT açınca görüntü bozuluyor zaten. 1ms diyebiliriz monitöre. Hepsiburada değil de İtopya'dan G24F-2 modelini öneririm oda çok çok iyi bir üründür.

4, 299₺ sepette.

Yeni konular

Geri
Yukarı