5000 TL monitörlü oyun bilgisayarı toplama

Bütçe
5000 TL (maximum)

TarikMert20

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 5000 TL bütçem var monitörlü bir toplama PC arıyorum. Bu bilgisayara aşırı derecede oyun yüklemeyeceğim GTA 5'i gayet güzel ve akıcı oynatsın bana yeter. 16 GB RAM olsun. İşlemci AMD Ryzen 5 serisinden olabilir. SSD 480 GB olsun. Alacağımız ekran kartı özellikle GTA'yı Office programlarını falan kolaylıkla çalıştırsın. Monitör konusuna gelince 800 TL'lik bir şey olabilir. Kasa hava alsın ve PSU'su dandik ve patlayan cinsten olmasın. Fikrini bildiren arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. O zaman önerilerinizi bekliyorum...

Bu sistemi alabilirsiniz ama ekran kartının stoklarını bekleyin:

Monitör olarak şu alınabilir:

Toplam 5050TL Pollux 3T-10 yakın zamanda stoğa geleceğini sanmam gelse de fiyatı artacaktır direkt olarak bunu alabilirsiniz.

Öncelikle önerileriniz için gerçekten çok teşekkür ederim. Aslında monitör çok da önemli değil yani elimde bir monitör var ama bunu kullanmam iyi olur mu o sıkıntı elimdeki monitör HP V197 LED Backlit Monitör en yüksek çözünürlüğü 1366 X 768 bunu kullanmam görüntü açısından iyi olur mu yoksa başka bir monitör mü almalıyım kafamdaki soru bu yanıtlarınızı bekliyorum cevaplarınız için çok teşekkür ederim bu arada.

Öncelikle önerileriniz için gerçekten çok teşekkür ederim. Aslında monitör çok da önemli değil yani elimde bir monitör var ama bunu kullanmam iyi olur mu o sıkıntı elimdeki monitör HP V197 LED backlit monitör en yüksek çözünürlüğü 1366 X 768 bunu kullanmam görüntü açısından iyi olur mu yoksa başka bir monitör mü almalıyım kafamdaki soru bu yanıtlarınızı bekliyorum cevaplarınız için çok teşekkür ederim bu arada.

1080P geçmen daha iyi olur o monitörü sayabilirsin 200 250TL veya 300TL eder.

5000 TL'ye çok kaliteli bir bilgisayar satın alınılabilir. Hazır almak yerine kendiniz toplayabilirsiniz isterseniz yardımcı olurum.

Çok teşekkür ederim hocam ama açıkçası nasıl sistem kurulur parçalar nasıl takılır falan pek bilgim yok o yüzden direkt hazır alıyorum. Hem hazır sistemler daha ucuza gelebiliyor üstelik yanında hediye kulaklık falan geliyor.

Çok teşekkür ederim hocam ama açıkçası nasıl sistem kurulur parçalar nasıl takılır falan pek bilgim yok o yüzden direkt hazır alıyorum. Hem hazır sistemler daha ucuza gelebiliyor üstelik yanında hediye kulaklık falan geliyor.

Kulaklık dandik gönderiyorlar hocam :) geneli böyle oluyor. Toplamak çok kolay internetten videolar izleyerek yapabilirsiniz. Gerçekten çok zevkli bir kere toplayınca tekrar söküp takasın geliyor.

Hazir sistemler de bilindik yerlerden alin. Örneğin: İzoliy marka PC'ler eski malzeme kullanir islemci kullanir ama 3 nesilini gibi.

Kulaklık dandik gönderiyorlar hocam :) geneli böyle oluyor. Toplamak çok kolay internetten videolar izleyerek yapabilirsiniz. Gerçekten çok zevkli bir kere toplayınca tekrar söküp takasın geliyor.

Tabi bende bu donanım işlerinden iyi anlarım aslında ama pek zaman olmadığından ilgilenemiyorum bu arada bedava gönderecekleri kulaklık 600 TL imiş normalde eğer sistemi alırsan bedavaya gönderiyorlar 600 TL'lik bir kulaklıkta elbet kalite vardır (az olsa bile ama sonuçta pahalı yani ben bir kulaklığa o kadar vermem :))
Hazir sistemler de bilindik yerlerden alin. Örneğin: İzoliy marka PC'ler eski malzeme kullanir islemci kullanir ama 3 nesilini gibi.

Zaten Izoly Turbox hiç güvenmiyorum onlar milletin gözünü boyayıp satış yapabiliyor ben öyle işlere kanmam gerçekten testli ve güzel sonuçlar veren sistemleri takip etmeliyiz Izoly Turbox falan almayın aldırmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı