5000 TL monitor önerisi

Almak istiyorsan alabilirsin dostum. Ne olduğu belirsiz bir ürüne 5000 TL vermek mantıksız. PC Hocası dediğin kanalı hiçbir zaman kaynak olarak kullanmam, çünkü beğenmiyorum. Ki videoyu izledim, monitör hakkında edindiğim tek bilgi UFO Testi. Sadece onu koymaları bile ne kadar kötü bir monitör olduğunu açıklıyor zaten.

1693670464729.png

Konuya yazdığım son mesaj bu olacak. Neredeyse 4 gündür 24G2SPU almanı söylüyorum, hâlâ saçma sapan ürünlere bakıp sorguluyorsun. Daha iyisi olsa 24G2SPU yerine onu önerirdim zaten.

Almak istiyorsan alabilirsin dostum. Ne olduğu belirsiz bir ürüne 5000 TL vermek mantıksız. PC hocası dediğin kanalı hiçbir zaman kaynak olarak kullanmam, çünkü beğenmiyorum. Ki videoyu izledim, monitör hakkında edindiğim tek bilgi UFO testi. Sadece onu koymaları bile ne kadar kötü bir monitör olduğunu açıklıyor zaten.

Eki Görüntüle 1928451

Konuya yazdığım son mesaj bu olacak. Neredeyse 4 gündür 24G2SPU almanı söylüyorum, hâlâ saçma sapan ürünlere bakıp sorguluyorsun. Daha iyisi olsa 24G2SPU yerine onu önerirdim zaten.

Tamamdır teşekkür ederim senin söylediğini alacağım ❤️

Aralarında 800 TL fiyat farkı var kullandıkları panel aynı AOC seçmenizin özel bir nedeni var mı pivot özellikleri dışında benim bilmediğim bana yardımcı olur musunuz?
Kullanılan panelin aynı olması, kalite göstergesi değildir. Panel kadar arka aydınlatma da önemli, iki monitörün arka aydınlatması farklı. Bu sebeple iki ürünün renk gamutu arasında uçurum var.

Kullanılan panelin aynı olması, kalite göstergesi değildir. Panel kadar arka aydınlatma da önemli, iki monitörün arka aydınlatması farklı. Bu sebeple iki ürünün renk gamutu arasında uçurum var.

Teşekkür ederim AOC almaya karar verdim spu ürün ile sp üründe görüntü kalitesinde herhangi bir farklılık yok değil mi?

Teşekkür ederim AOC almaya karar verdim SPU ürün ile SP üründe görüntü kalitesinde herhangi bir farklılık yok değil mi?
Test sapmalarını saymazsak evet, farklılıkları yok. Sadece dediğim gibi SPU modelinde hoparlör ve USB Hub var, SP olanda bu ikisi yok.

Hocam tam alıyorum test sapması falan deyip kafamı karıştııyorsunuz vallahi.
Dostum 2 tane 24G2SP alsan biri diğerinden farklı olabilir, bu durum 24G2SP'ye özel bir şey değil, monitör fabrika çıkış kalibrasyonu her monitörde farklıdır. İnternette bu durumu arattığında yabancı kaynaklarda rahatlıkla görebilirsin. Ben monitör eline ulaşır kağıt üstü verilerde farklılık görürsün sonra gelip bana çemkirirsin diye peşinen söylüyorum test sapmalarını dahil etmezsek farklılıkları yok diye.
Bu arada şu anda Amazon'da 4699 TL sizce kara cumada daha da fiyatı iner mi ne önerirsiniz?
Bu ülkede bir ürünü almak için indirim beklersen ileriki zamanlarda "Keşke alsaydım." dersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı