5000 TL Oyun Amaçlı Bilgisayar Toplama

Sinerji piyasaya göre gayet uygun.işlemci fiyatı olarak eksen bi 20 tl daha ucuz olması lazım.Ben işlemci ve soğutucu hariç bütün parçaları sinerjiden alacağım.

Arkadaşlar birkaç düzenleme yaptım son hali bu sistemin. Youtube kanalımda videosunu çekmeye çalışacağım ama bakarız. (Daha kendime bilgisayar alamıyorum milletinkiyle uğraşıyoruz. :D)
Sistem Final.png

Arkadaşlar arkadaşım yeni odaya taşındı bu yüzden kablo çekemiyor. Şöyle değiştirdim sistemi. Bu arada iptelecom'dan hiç alışveriş yapan var mı? Güvenilir midir? NZXT satan tek Türk mağaza ve bana fazla ucuza satıyormuş gibi geldi. @Recep Baltaş @SypeR
Sistem Final.jpg

Bu arada arkadaşlar sanki anakartı MSI alsak daha iyi olacak. Hem daha ucuz ayrıca RGB ledleri vs.'de var. Sizce değiştirmeli miyiz?

Arkadaşlar S340'ın Türkiye'deki satıcısı "satın al" kısmını "ön sipariş ver" haline çevirmiş. Sanırım Corsair Graphite 230T alacağız. İyi kasa mı?

Arkadaşlar bazı parçaları bu akşam alacaktık ama sıkıntılar çıktı. Bizde biraz değiştirdik. Sleeveli kabloları satan bir arkadaş varmış Sosyal'de ondan alacağız olmadı sonra bakacağız kablo işine. Acil bir şey değil zaten.
Başlıksız-2.jpg

Güncelleme : Arkadaşlar uzun süredir mesaj yazmıyorum ama iptal oldu falan sanmayın. Kasa ve Wi-Fi adaptörü alındı, klavye ve mouse padde sipariş edildi. Kalan parçaları bu akşam alabiliriz sanırım. 2-3 güne umarım elimizde olur çünkü arkadaş Dubai'ye gidecek.

Arkadaşlar bütün parçalar alındı. (Sleeve'li kablolar dahil.) Bakalım kaç günde gelecekler...

Arkadaşlar birkaç düzenleme yaptım son hali bu sistemin. Youtube kanalımda videosunu çekmeye çalışacağım ama bakarız. (Daha kendime bilgisayar alamıyorum milletinkiyle uğraşıyoruz. :D)Eki Görüntüle 132279

Arkadaşlar arkadaşım yeni odaya taşındı bu yüzden kablo çekemiyor. Şöyle değiştirdim sistemi. Bu arada iptelecom'dan hiç alışveriş yapan var mı? Güvenilir midir? NZXT satan tek Türk mağaza ve bana fazla ucuza satıyormuş gibi geldi. @Recep Baltaş @SypeR Eki Görüntüle 132480

Bu arada arkadaşlar sanki anakartı MSI alsak daha iyi olacak. Hem daha ucuz ayrıca RGB ledleri vs.'de var. Sizce değiştirmeli miyiz?

Arkadaşlar S340'ın Türkiye'deki satıcısı "satın al" kısmını "ön sipariş ver" haline çevirmiş. Sanırım Corsair Graphite 230T alacağız. İyi kasa mı?

Arkadaşlar bazı parçaları bu akşam alacaktık ama sıkıntılar çıktı. Bizde biraz değiştirdik. Sleeveli kabloları satan bir arkadaş varmış Sosyal'de ondan alacağız olmadı sonra bakacağız kablo işine. Acil bir şey değil zaten.Eki Görüntüle 132881

Güncelleme : Arkadaşlar uzun süredir mesaj yazmıyorum ama iptal oldu falan sanmayın. Kasa ve Wi-Fi adaptörü alındı, klavye ve mouse padde sipariş edildi. Kalan parçaları bu akşam alabiliriz sanırım. 2-3 güne umarım elimizde olur çünkü arkadaş Dubai'ye gidecek.

Arkadaşlar bütün parçalar alındı. (Sleeve'li kablolar dahil.) Bakalım kaç günde gelecekler...
Hayırlı olsun diyelim :) .

Arkadaşlar bilgisayar alındı, toplandı. Ancak uzatma kabloları gelmedi. Dolayısıyla çok uğraşmadım kablo saklamakla. Sonra yapacağım o işi. Düzgün olmadığı için fotoğraf çekmedim. Haftaya nasipse. :)

Eki Görüntüle 132198
Bu şekilde dizüstü bilgisayarınızdaki SSD bileşenini çıkarmadan bu sistemi alabilirsiniz. (Bir önceki sistem önerimde yanlışlıkla MSI ekran kartı tercih etmişim. Özür dilerim. Anakart ile ekran kartı kombine olması gerekir diye düşündüğümden ASUS Strix modelini tercih ettim. Ayrıca STRIX modeli daha performanslı.)

Hocam kombine olması olayını anlamadım. Çünkü anakart ve ekran kartı aynı marka olunca birlikte daha iyi bir iş çıkartmıyorlar. Recep Baltaş başka bir kanalın videosunda cevaplamıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Arkadaşlar bilgisayar alındı, toplandı. Ancak uzatma kabloları gelmedi. Dolayısıyla çok uğraşmadım kablo saklamakla. Sonra yapacağım o işi. Düzgün olmadığı için fotoğraf çekmedim. Haftaya nasipse. :)

Hayırlı olsun hocam. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı