5000 TL oyun için sistem toplama veya laptop önerisi

Hocam neden FSP'nin o model güç kaynağı kötü değil diye biliyorum. Ayrıca bir tık monitörden kısıp performansa ekleme yapmak lazım.
Monitör vasat değil, ancak önermem. Acer monitörüm çok üzdü beni çünkü.

AHBC ise eski ve FSP kalitesine yakışmayan bir ünite, yerine Zalman LXII 500 önerebilirsin.

Tamam daha çok araştıracağım herkese çok teşekkürler.
Toplamaya bilmiyorsan ve korkuyorsan;

Kasası biraz kötü, fan eklemeye çalışabilirsin.

Monitör öneremeyeceğim ama kasa olarak önerilerim AMD Ryzen 3 3100 3.6GHz, GTX1650 Super 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik TARS-G3150D6/GIGABYTE GTX 1650 D6 OC 4G/AMD Ryzen 3 3100/8GB DDR4/240GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA Prime 2758 [FrekansTV] | R3 3100 RX 5500 XT 4GB DDR4 8GB 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com bana soracak olursanız en iyisi İncehesap'taki sistem, sonra İtopya, sonra Teknobiyotik. Bu sistemlerin hiçbirini toplamanıza falan gerek yok. Teknobiyotik'teki hariç diğer iki sistem Windows 10 kurulu ve toplanmış olarak geliyor. Piyasadaki neredeyse her oyunu kasmadan oynatacak sistemler. Tek yapmanız ekran kartı takmak o da çok basit bir işlem. YouTube'da birçok video var birini açıp bakabilirsiniz.

Tamam en kısa zamanda öğreneceğim.
Tekrardan önerileri için herkese teşekkürler.
Şimdi bakıyorum da ne çok şey öğrenmişim. Daha yeni TurboX alıyorken siz vazgeçirdiniz şimdi alırsam ne alacağımı biliyorum. Hey gidi günler hey... 😀

Son düzenleme:

Geri
Yukarı