5000 TL oyun kulaklığı önerisi

Bütçe
5000

35caglar35

Picopat
Daha fazla  
Merhaba,

Ben kulaklığımı güncellemek istiyorum,
Bende HyperX Alpha S vardı bazen cızırtı yapıyor ve ara ara yapıyor oyunun ortasında kanser edecek beni,
Kullandığınız kulaklığı önerir misiniz?
SteelSeries serisinden bir model almayı düşünüyorum.

Merhaba,

Bende HyperX Alpha S vardı bazen cızırtı yapıyor ve ara ara yapıyor oyunun ortasında kanser edecek beni,

Merhaba,

Bütçe olarak biraz çıkabilirseniz benim de yeni aldığım

Logitech G PRO X Wireless​

Kulaklığını öneririm şarjı uzun süre gidiyor cızırtı gibi sorunlar yok rekabetçi oyunlarda on numara bir kulaklık birkaç ay önce 5 bin TL'ye almıştım şimdi fiyatları biraz uçmuş :/ ama çıkabilirim derseniz öneririm parasını hak ediyor.

Steelseries Arctis 7+ Plus öneririm. Siyah rengi 4.449,00 TL (hepsiburada)
Valorant ve CS:GO ağırlıklı oynuyorum, çok memnunum. Üzerinde ses açma kısma tekerleği, oyun - discord sesleri arasında geçiş yapma tekerleği çok pratik geldi bana. Mikrofonu uzatılabiliyor fakat hiç gerek duymadım ses iletimi başarılı. En önemli ve güzel özelliği ayıp olmasın diye haftada 1 şarj ediyorum. 2 hafta etmediğim de olmuştu. Şarj dayanım süresi çok iyi.

Bütçe olarak biraz çıkabilirseniz benim de yeni aldığım

Logitech G PRO X Wireless​

Kulaklığını öneririm şarjı uzun süre gidiyor cızırtı gibi sorunlar yok rekabetçi oyunlarda on numara bir kulaklık birkaç ay önce 5 bin TL'ye almıştım şimdi fiyatları biraz uçmuş :/ ama çıkabilirim derseniz öneririm parasını hak ediyor.
4500 tl g733'e vereceğime krallar gibi G pro X Wireless alırım. Zamanında 2.5'a almasaydım bu fiyata alanın aklından şüphe ederdim.

G PRO X Wireless çok rahat değil diyorlar.

Arctis 7 mi, nova 7 mi yoksa G PRO X Wireless mi önerirsiniz?

Ben kullanıyorum düzenli olarak herhangi bir rahatsızlığını görmedim tek oturuşta 3 4 saat kafamda olduğu oluyor bir sıkıntı olmuyor.

Belki saydığınız modellerden 40-50 gram falan ağırdır bilmiyorum ama çok fark edilmiyor o kadar bundan önce de Cloud Alpha kullanıyordum ondan buna geçince aşırı rahat geldi.

İyice kararsız kaldım.

Ben kullanıyorum düzenli olarak herhangi bir rahatsızlığını görmedim tek oturuşta 3 4 saat kafamda olduğu oluyor bir sıkıntı olmuyor.

Belki saydığınız modellerden 40-50 gram falan ağırdır bilmiyorum ama çok fark edilmiyor o kadar bundan önce de Cloud Alpha kullanıyordum ondan buna geçince aşırı rahat geldi.

Kafanız sizce büyük mü?

SteelSeries Arctis 7+ Plus öneririm. Siyah rengi 4.449, 00 TL (Hepsiburada)
Valorant ve CS:GO ağırlıklı oynuyorum, çok memnunum. Üzerinde ses açma kısma tekerleği, oyun - Discord sesleri arasında geçiş yapma tekerleği çok pratik geldi bana. Mikrofonu uzatılabiliyor fakat hiç gerek duymadım ses iletimi başarılı. En önemli ve güzel özelliği ayıp olmasın diye haftada 1 şarj ediyorum. 2 hafta etmediğim de olmuştu. Şarj dayanım süresi çok iyi.

Bu kulaklığı kaçırdım ya geçen hafta Amazon'da yarı fiyatına satıyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı