Yurt dışı telefonlarda SIM'i aktif ettikten sonra çıkartılırsa ne olur?

avcıabi

Zeptopat
Daha fazla  
Yurt dışı P50 Pro var 12K gibi fiyatta anlaştık almayı düşünüyorum. Ama yurt dışı olması canımı sıkıyor. Araştırdım ama hiçbir yerde şu soruya cevap bulamadım. Şimdi SIM1 aktif edildi 1 ay kullandıktan sonra simi çıkarsam1 ay SIM olmadan kullansam SIM olmadan kullandığım süreç 4 aylık IMEI'siz kullanım hakkı sürecinden mi sayılıyor?

Dostum simler sinyal alındığından itibaren BTK'daki 4 aylık süreçleri başlar ister kullan ister kullanma ilk sinyalı aldıklarından 4 ay geçtikten sonra kullanım hakları biter. umarım soruna cevap olmuştur

Dostum simler sinyal alındığından itibaren BTK'daki 4 aylık süreçleri başlar ister kullan ister kullanma ilk sinyalı aldıklarından 4 ay geçtikten sonra kullanım hakları biter. Umarım soruna cevap olmuştur

Peki çift simin birini 4 ay diğerini 4 ay kullandı sonra e SIM kullanırsa olur mu?

Dostum benim bildiğim telefonlar 1 fiziksel SIM 1'e SIM veya 2çift fiziksel SIM olur 2 çift fiziksel SIM ve 1 tane de e simi olan bir telefon görmedim. Belki benim cahilliğimdir hangi telefondan bahsediyorsun?

Dostum simler sinyal alındığından itibaren BTK'daki 4 aylık süreçleri başlar ister kullan ister kullanma ilk sinyalı aldıklarından 4 ay geçtikten sonra kullanım hakları biter. umarım soruna cevap olmuştur
evet anladım şimdi. teşekkür ederim aslanım

Peki çift simin birini 4 ay diğerini 4 ay kullandı sonra e SIM kullanırsa olur mu?
ben de başta böyle bir şey var sanmıştım. 2 fiziki + 1 e sim ile 12 ay kullanılır diye ama böyle bir telefon yok. ya 2 fiziki ya da 1 fiziki+ 1 e sim bulunuyor telefonlarda

Yeni konular

Geri
Yukarı